2733
2734
منم استرسم خیلی زیاد واقعا دست خودم نیست کنترلش کنم.شما چجوری استرستونو کنترل کردید؟

فیلم دیدم و کتاب خوندم

اصلا بهش فکر نمیکردم

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان.این نتیجه آزمایش هورمونی من هست میشه نظرتون رو بگید AMH   0.01  TsH 7.5 ...

تیروئیدت خیییلی کم کاره حتما برو دکتر غدد

خب ذخیره تخمدان کم و fsh بیش از حد هم متاسفانه نشونه یائسگی 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
سلام دوستان.این نتیجه آزمایش هورمونی من هست میشه نظرتون رو بگید AMH   0.01  TsH 7.5 ...

سلام خواهر عزیزم .

اینا همش یه مشت عد د هست ..

عزیزم تو تخمک داری ..فقط موعد بیرون اومدنش رو نمیدونی کی هست 

اول تخمک هاتو تقویت کن 

اکر تایپیک رو از اول خونده باشی خیلی تجربه به دست میاری ..دوم اینکه ،البته باید اولین چیزی که میگفتم این میبود که استرس بده حتی اگر نرمال هم بودی با استرس نمیشد ..پس ورزش کن وشاد باش ..مدام تکرار کن که من تخمک دارم و یه ماهی میاد بیرون ..هر ماه اقدام به موقع وبا آرامش داشته باش .بلاخره ایشون تشریف میارن و باردار میشی ..انشا اله 🤲🏻👼👼

دوستان اگر حاضرین امشب برای من با دلهای پاکتون دعا کنید ..امروز پرید نشدم ..🙏🏼میگم بازم صبر کنم یکی دو روز بعد برم تست بدم .🙏🏼🤲🏻

مامانهایی که دارید میرید واسه زایمان لطفا واسه ما مانهای دیگه هم موقع زایمان دعا کنید ... انشا اله که صح یح وسالم شادی قشنگتون به دنیا بیاد .🥰

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 
2728
انشاءالله.هرچه صلاح و مصلحت خدا باشه

انشا اله عزیزم ...ما اینجا کنارهم هستیم ..شایدنتونیمحرف دلمون رو به مادر یا خواهرمون بزنیم ،حتی به دلیل اینکه نخوایم بنده خدا ها رو ناراحت کنیم ..اما اینجا همه میتونیم بهم امیدواری بدیم وآرامش بگیریم  و در حق هم دعا کنیم عزیزم .

هر وقت دلتون گرفت یا نا امید شدید یاد ما خوهراهات بیافت که هر بارمیایم سر مزنیم یه بار صلوات یا حتی شده یه آمیین واسه همه میگیم ..🥰

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 
نه اینطوریام نیس! دکتر من با یه ویزیت تا یه ماه آزمایش سونو و ... قبول میکنه... بعدم داروی همشون هم ...

عزیزم مراکز ناباروری که فقط اسمش مرکز ناباروری هستش در واقع مرکز ای وی اف و دلالی تخمک و اسپرم و جنین و رحم هستن ، تا جاییکه میشه باید از مراکز ناباروری فاصله گرفت مگر فقط برای ای وی اف

عزیزم مراکز ناباروری که فقط اسمش مرکز ناباروری هستش در واقع مرکز ای وی اف و دلالی تخمک و اسپرم و جنی ...

من که نوین مشهد میرفتم، اتفاقا اول کلی پافشاری داشتن دارو بدن طبیعی اقدام کنم خودم نخواستم

تخمک اهدایی و رحم اجاره ای هم ندارن کلا، میگن اگه میخوای برو میلاد یا ارمغان

جایی که انتخاب میکنی هم خیلی مهمه! همه رو نمیشه برابر کرد

2738
من که نوین مشهد میرفتم، اتفاقا اول کلی پافشاری داشتن دارو بدن طبیعی اقدام کنم خودم نخواستم تخمک اهد ...

تهران اون سه تایی که معروفن تشریف ببرید متوجه میشین ، شاید تهران اینجوریه ، هر کسی هم از شهرستان میخواد اهدایی و اجاره ای میاد همین مراکز تهران ، حتی دهنده های تخمک و اونایی که رحم اجاره میدن و شهر دیگه هستن میان مراکز تهران و اعلام امادگی می کنن 

تهران اون سه تایی که معروفن تشریف ببرید متوجه میشین ، شاید تهران اینجوریه ، هر کسی هم از شهرستان میخ ...

واسه کسی که بعد چند بار تلاش موفق نشده ، اتفاقا بدم نیس...

اگه خودش میخواد و مشکلی ندارن 

رحم اجاره که جنین کلا مال خودشونه، تخمک اهدایی هم گیرنده دنیاش میاره و بهش شیر میده میشه بچه خودش!

دو طرف هم کاملا راضی هستن و کسی مجبورشون نکرده...

یکی از راه برسه هم معرفی نمیکنن بهش اول چند بار با مال خودشون امتحان میکنن

من بار اول منفی شد ، گفتن بازم امتحان میکنی یا میری جای دیگه واسه اهدایی؟ که گفتم نمیرم ده بارم شده با تخمک خودم امتحان میکنم...نشد اصلا بچه نمیخوام یا از شیرخوارگاه میارم!

که بدون اون دوبار طبیعی باردار شدم بچه دومم تو راهه

یادم نمیاد کسی جایی مجبورم کرده باشه به کاری

اونا پولشون میگیرن در هر حال

مشهد هم ۴ تا مرکز معروف داره دوتاشون انجام میدن اهدایی و اجاره

دوتاشون هم نه!

اتفاقا الان زندایی خودم دنبال رحم اجاره هست، سه بار جراحی سنگین چسبندگی روده داشته گفتن باردار شی میمیری! 

اون طرف هم پولش میگیره ، اینام به بچشون میرسن

واسه کسی که بعد چند بار تلاش موفق نشده ، اتفاقا بدم نیس... اگه خودش میخواد و مشکلی ندارن  رحم ...

خب قطعا اونایی که شخصا رفتن و بهشون همون روز اول گفتن اهدایی یا اجاره ای بیشتر تجربه دارن

کسی که بار اول بهش میگن اهدایی خب خودش نمیخواد و وقتی میشنوه حالش بد میشه 

هیچ نوزاد تخمک اهدایی هم با شیر دادن ژنتیک مادر رو نمیگیره فارغ از مشکلات ژنتیکی که در اینده بوجود خواهد امد

تهران بعضی مراکز ذخیره زیر نیم رو همون روز اول میگن اهدایی و تشریف ببرین وقتی ببینن ذخیره زیر نیم هست امکان نداره بهتون نگن اهدایی

البته من ذخیره ام ۱/۱ هست و چند تا جنین فریز هم دارم اما اشک خیلی از دوستانم همون روز اول دراومده

خب قطعا اونایی که شخصا رفتن و بهشون همون روز اول گفتن اهدایی یا اجاره ای بیشتر تجربه دارن کسی ...

خودمم ذخیره تخمدانم 0.5

بله همینجا هم بیمارستان رضوی تا زنگ زدم گفتن اهدایی...

اما اصلا خودم نباختم

Ivf کردم منفی شد هم بازم ناامید نشدم

میخواستم سیکل جدید شروع کنم دخترم باردار شدم طبیعی بدون دارو و اقدام

الانم با اولین دوره دارو بچه دومم تو راهه

درحالی که سه سال پیش با ذخیره ۰.۶ گفتن چند ماه بیشتر وقت نداری؛ اما بعد سه سال ۰.۵

از خدا بالاتر که نداریم!

به دوستاتون هم بگین با حرف دکترا اشکشون در نیاد تا خدا  و امید بهش هست😊 کسی نمیتونه محبورت کنه! اونا حرفشون میزنن چون درصد موفقیت مریض هاشون بره بالا...اما نمیتونن مجبورت کنن! 

مامانم میگفت تا ذخیرت صفر نشده با تخمک خودت باید بری جلو 

چون میشناخت منو زیر بار اهدایی نخواهم رفت! واسه فرزند خوانده گرفتن هم دیر نمیشه

.

انشاالله شما هم زود باردار شی انگار وضعت خیلی بهتر از منه! من تخمدان چپم اصلا کار نمیکنه دیگه ...خاموش🥲

شادی جون ممنون که بهمون امید میدی انشا اله فندوق کوچولو هم صحیح و سالم به دنیا بیاد ..🥰

2706