2733
2734
سلام به همگی ...چقدر خوبه که اینقدر انرژی های مثبت اینجا هست بچه ها من زهرا هستم ۳۸ ساله سال ۸۷ عروس ...

منم ذخیره ام خیلی کمه و fsh,lh خیلی بالاس. اگر راه حلی پیدا کردید لطفا به منم بگید🙏🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه عزیزم کم نیست. مگه چند وقته اقدام کردین و چند سالتونه؟ من با ذخیره ی تخمک زیر ۱ و سن ۳۸سالگی تو ...

36 سالمه...3 ماهه اقدام کردم  

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
نه عزیزم کم نیست. مگه چند وقته اقدام کردین و چند سالتونه؟ من با ذخیره ی تخمک زیر ۱ و سن ۳۸سالگی تو ...

ان شاالله

ممنونم از دعای خیرتون

ان شاالله خبر مادر شدن شمارو هم بزودی میشنوم

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
36 سالمه...3 ماهه اقدام کردم    

ای بابا‌. خدا رو شکر تازه نفسین که😉 سنتم خوبه.

نگران هیچی نباش. دیگه کمِ کم ۶ ماه که باید به خودتون فرصت بدین.

انانشاالله که بزودی مادر شدن قسمتت میشه.

ای بابا‌. خدا رو شکر تازه نفسین که😉 سنتم خوبه. نگران هیچی نباش. دیگه کمِ کم ۶ ماه که باید به خودتو ...

ممنونم عزیزم

اخه میدونی جاری من همسن خودمه 10 ساله باردار نشده

نمیدونم مشکلشون چیه...از خودشه یا همسرش

بخاطر همین نگرانم

متاسفانه همین استرس که خیلیا رو سال ها منتظر نگه میداره!  خودم دوسال به هر دری زدم نشد ، حتی i ...

منم استرسم خیلی زیاد واقعا دست خودم نیست کنترلش کنم.شما چجوری استرستونو کنترل کردید؟