2752
2734
نه عزیزم این چه حرفیه ...ولی توضیح دادم تمام راهها رو رفتم و از هر نظر که بگید منو شوهرم سالم بودیم& ...

من هم همين مشكل رو دارم

حتى با درمانهاى انعقادى و ايمنى ( كه براى اطمينان سرم ivig) هم تجويز شد باز سقط پيش اومد

اگه بخوام ادامه بدم حتما حدود ٦ ماه روى كيفيت تخمك كار ميكنم ولى يكسرى عوامل مثله پارازيتها و آلودگى هوا و مواد غذايى مشكل دار در كنترل ما نيست متاسفانه😕

هر چند من هميشه به كيفيت مواد غذايى توجه ميكردم و اگه ارگانيكش پيدا ميشد ارگانيك ميخريديم 

سلام دوستان گلم..خوبین همگی..خوشحالم که همچنان هستین و باانرژی مثبت ادامه میدین...خداروشکر من نی نیم ...

سلام ساحل جون

من تاپیکتون خوندم واقعا منم یکی مثل شماهام با ذخیره تخمدان پایین و روحیه داغون می شه اگر گروه دارید منم تو گروهتون ببرید و روحیم بهتر بشه و با انرژی مثبتتون ایشالله بتونم مامان بشم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام رامان جان ممنون که کمکم میکنی  بچه ها fsh رو با چی پایین آوردن با ویتاگنوس و اگنوگل چون د ...

سلام عزیزم ..

صفحه ی ۶۰۰ رو بخون

درمورد پایین آموردن fshهم اطلاعات ندارم متاسفانه یادم نیست تو کدوم صفحه خوندم ...ببخشید 

اما یادمه یکی از دوستان بالا بود توضیح داد که آوردمش پایین ...پس میشه وقت داشتی تمام صفحات رو بخون ..نکاتش رو یاد داشت کن ... در ارتبلط با هر راهنمایی که خواهریها کردن ..من اشتباه کردم یاد داشت نکردم .

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 
Hmg و hcg اووبوست و متفورمینم میخوردم بله دکتر تجویز کرد

سلام خداروشکر ک باذخیره کم باردار شدین و خدا دخترگلتون رو حفظ کنه😍

میتونم بپرسم چ مدتی اووبوست خوردین؟چندتا خوردین روزی؟

منم ذخیرم مث شماست و ماه پیش پودرفرتی بیوتیک خوردم و امپول اچ سی جی زدم ولی باردار نشدم

این ماه شروع کردم ب اووبوست خوردن

2731
سلام خداروشکر ک باذخیره کم باردار شدین و خدا دخترگلتون رو حفظ کنه😍 میتونم بپرسم چ مدتی اووبوست خور ...

سلام، ممنون😘

دوماه، روزی دوتا

ماه دوم باردار شدم

۱۰ تا لتروزول، ۵ تا کلومیفن، ۴ تا hmg زدم ...رفتم سونو روز ۱۱ سه تا فولیکول بالغ داشتم...روز ۱۲ هم دوتا hcg زدم

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
سلام، ممنون😘 دوماه، روزی دوتا ماه دوم باردار شدم ۱۰ تا لتروزول، ۵ تا کلومیفن، ۴ تا hmg زدم ...رف ...

مرسی عزیزم ک جواب دادین

من مشکل کیست ساختن دارم بخاطر همین 5تا لتروزول داده فقط

ماه پیشم 5تا لتروزول خوردم و روز 15پریودی فولیکول 26 داشتم و امپول اچ سی جی زدم ک دکترم گفت عالیه ولی وقتی نگرفت و باردار نشدم گفت حتما پوچ بوده

حالا این ماه اووبوست پیدا کردم و دارم میخورم ب همراه لتروزول گفته روز 14پری برم ببینم فولی دارم تا امپول اچ سی جی بده

انشالله شما ب سلامتی نینیتو بغل بگیری😍😍💙💙

واس ما منتطراهم دعاکن عزیزدلم

مرسی عزیزم ک جواب دادین من مشکل کیست ساختن دارم بخاطر همین 5تا لتروزول داده فقط ماه پیشم 5تا لتروز ...

ممنون

اما خیلی دیر میری سونو

روز ۱۲ نهایت ۱۳ برو

فولیکول ۲۶ هم زیادی بزرگ شده، بهتره کوچیک تر از ۲۴ باشه که hcg بزنی

انشاالله زود باردار شی❤

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
سلام، ممنون😘 دوماه، روزی دوتا ماه دوم باردار شدم ۱۰ تا لتروزول، ۵ تا کلومیفن، ۴ تا hmg زدم ...رف ...

سلام عزیزم 

لتروزولرو روزی دو تا میخودرین ..میشه بگید تایم مصرفی و تعداد هر وعده چند تا بود 

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 
سلام عزیزم  لتروزولرو روزی دو تا میخودرین ..میشه بگید تایم مصرفی و تعداد هر وعده چند تا بود&nb ...

سلام😘

روز ۳تا ۷

هرشب تو تایم مشخص... ۱۱ شب ، دوتا با هم 

ممنون اما خیلی دیر میری سونو روز ۱۲ نهایت ۱۳ برو فولیکول ۲۶ هم زیادی بزرگ شده، بهتره کوچیک تر از ...

اره بنظر خودمم دیر رفتم ک اونقد بزرگ شده بود

اما دکترم خودش نوبت میده و چاره ای نیس

منم توکل کردم ب خدا دیگه چاره ای نیس

اره بنظر خودمم دیر رفتم ک اونقد بزرگ شده بود اما دکترم خودش نوبت میده و چاره ای نیس منم توکل کردم ...

چرا عزیزم...چاره هست! بیرون هزار تا سونوگرافی آزاد و همینطور هزار تا دکتر بهتر از اون

وقتی داروی تحریکی میخوری باید همین تایم ۱۱ تا نهایت ۱۳ بری سونو! قانونشه

چرا عزیزم...چاره هست! بیرون هزار تا سونوگرافی آزاد و همینطور هزار تا دکتر بهتر از اون وقتی داروی تح ...

الان دکترا پولکی شدن تا پول نگیرن درمان انجام نمیدن

این دیگه بهترین دکتریه ک ب درمان من تا حدودی جواب داده

مجبورم پیش خودش برم ک منو هی نکشه مطب واس پول

الان دکترا پولکی شدن تا پول نگیرن درمان انجام نمیدن این دیگه بهترین دکتریه ک ب درمان من تا حدودی جو ...

نه اینطوریام نیس! دکتر من با یه ویزیت تا یه ماه آزمایش سونو و ... قبول میکنه...

بعدم داروی همشون همیناس، چیز جدیدی بلد نیستن که بقیه بی خبر باشن

از این که چقد دیر سونو میکنه معلومه دکتر خوبیه! 

سونو روز ۱۴، ۱۵ واسه کسیه که هیچ دارو تحریکی مصرف نکرده!

هر طور خودت میدونی☹

تجربه بود...

درکل هم مرکز ناباروری بری هم بهتره و تجربه بیشتری دارن هم مناسب تره هزینه ها

سلام😘 روز ۳تا ۷ هرشب تو تایم مشخص... ۱۱ شب ، دوتا با هم 

ممنون شادی جون ج منو دادین

به من گفته صبح یکی وشب هم یکی

به نظرتون باهم خوردنش تاثیر دیگه ایی داره یا فرقی نمیکنه

شادی  جون من اصلا آمپول نمیزنم آخه بهم نداد به نظرتون بزنم یا بر اساس روند درمان با محرک میده...چیز دیگه ایی نداد بهم