2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512480 بازدید | 68299 پست
سلام عزیزم خوبی  واقعا ازت ممنونم با اینکه گوشی نداشتم وزنم ثابت مونده فقط باید روی سایزم کار ...

سلام عزیزم تو خوبی 

قربونت افرین عزیزم عالیه 😍👍🏼👏🏼

اره اعلام میکنم هر کی غذای جدید بلده بگه با هشتگ غذای رژیمی 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام و صبح بخیر خدمت همه ی باربیا... من ۵۰۰ گرم کاهش داشتم. وزن هفته پیش ۷۵.۵ وزن این هفته   ...

سلام عزیزم 

افرین خیلییی عالیه دمت گرم 😍😍👏🏼👏🏼👌👌

یک سوم راه و با موفقیت رفتی 😍😍😍

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام الهه جون مرسی بابت تاپیک عالیت ومرسی بابت وقت وانرژی که میزاریی

سلام عزیزم قربونت خوشگلم 😘❤️

2731
استاتر جان محل ب ما نمیدی!!

جانم عزیزم؟؟ دارم اعلاناتمو به ترتیب میبینم 

ایشالا بهتر شی نفسی.....عالی بودی عزیزم👏👏💋💋💋

فدات شم ممنونم😍😍😘😘

😍😍😍 خواستن توانسته 😍😍😍        😍ممنونم از تا پیک بامداد خمار (الهه جون و بچه های خوب تاپیک ) عاشقتمونم😍             😀 تاریخ شروع رژیم آذر98😀                      وزن اولیه 80 😯 وزن فعلی53/800😀          وزن هدف 52😍    من میتوانم 💪💪
من بالا تنه ام درشته سایزم 42 سینه و دوره سینه هام بزرگه با بازوهام، شکم و پهلو زیاد برجسته نیست اما ...

ورزش مخصوص بالاتنه انجام بده همینطور قدرتی بازو 

سینه هم چون بیشتر بافتش چربیه با کاهش وزن و ورزش کوچیک میشه 

برای پایینتنه اصلا چربی سوزی نرو

وقتی به وزن مناسب برسی تا حدودی مشکلت حل میشه بعدش میتونی برای پایینتنه فرمدهی کار کنی که متناسب بشی 

دورت بگردم  منتظر کاهش خوبت هستم عسل مسل😍😍😍🧡🧡🧡🧡

خدا نکنه مهربووونم

انشالله

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      
2738
کشتمت بخدا وزنتو نیاری پایین من  گزارش رو برات اجباری میکنم  تا ساعت ۸شب قبل از شام گزار ...

🙈🙈🙈🙈🙈

تردمیل دارم عزیز.

انشالله از فرداپیاده روی رو حتما شروع می کنم.

عضو گروه نارنجی...وزن شروع ۸۸ ♡شروع اول مهر ۹۹...وزن هدف اول ۷۵.●خیلی ها تونستن پس منم می تونم
عزیزم اگه خودت رژیم بگیری راحت تری و بنظرت حس بهتری داری یمدت همینکارو بکن  ولی میتونی هم یک ه ...

سلام الههه جوونم خوبی؟ شبت بخیر❤❤

گلم این دوستمون از چالش عید باهامونه از ۹۱/۶۰۰ شروع کرده تو این ۸ ماه فقط۴ کیلو کم کرده یک بارم بهت گفتم گفتی شوک بگیره میگه گرفتم باز تاثیر نداشته 

دوره ی قبل هم ک گزارش میدادن بچه ها گزارشاش خوب بود فقط ب خاطر کمر دردش ورزشش کمه 

سلام عزیزم قربونت خوشگلم 😘❤️

😍😍❤❤❤

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 

📣📣📣📣📣 بچه هاتوجه کنید لطفا  🔴🔴🔴

اول اینکه چون ممکنه اعلانات سرگروه ها زیاد باشه یا مثل امروز مشکلی پیش بیاد که پیامتون رو ندیده باشن لطفا اگه پست مهمی گذاشتید براشون و همینطور پست های اعلام وزن یکشنبه هارو حتما ذخیره کنید این پایین پست بغل ریپلای رو بزنید سبز بشه ذخیره میشه 👇🏼👇🏼👇🏼

🔴🔴پست های اعلام وزن رو هم سعی کنید بجای تگ کردن سرگروه رو ریپلای کنید که حتما ببینه 

دوم هم اینکه اگه غذای جدید رژیمی بلدید که هم خوشمزه س هم سیر میشید باهاش رو با رسپی بزارید و حتما هشتگ غذای_رژیمی# بزارید که همه استفاده کنن 

❤️❤️❤️❤️

📣📣📣📣📣 بچه هاتوجه کنید لطفا  🔴🔴🔴 اول اینکه چون ممکنه اعلانات سرگروه ها زیاد باشه یا ...

الهه بنظرم بگو ریپلای کنن سرگروهارو بعضی موقع ها تگ میکنن ولی تو اعلانات نمیاد واسه خود من خیلی پیش اومده❤

2706