2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512623 بازدید | 68299 پست
هست گلم.فرستادم

ممنونم

👌😄💙🌙وزن شروع (شهريور ماه) ٩٢/٢٠٠😔💙وزن شروع چالش پاييز ٨٦/٦٠٠💜🧡💛💙وزن فعلي٧٦/٤٠٠💙🤐هدف اول ٨٠ 🔑🔓✅🙃💙واي يعني رفتم تو ٧ تايييا🔓🤩🧿 🥰🥸❤️🧡✅هدف دوم ٧٥ 🔒🔒🤩💙هدف سوم ٧٠ 🔒🔒🥳🧡هدف نهايي ٦٩🔒🔒💙😀😍گروه بنفش 💜بعد زرد 💛اگروه نارنجي🧡الان آبي 🤩💙 ١٤٠٠/٠١/٠٥🌙🤩💙بامداد خمار 💙🤩 چون انگيزه دارم پس ميتونم  همونطور ك قبلا تونستم💙🙃🌙راستي من مادر يك دختر ناز ٩ ماهه هستم ك بخاطر بارداري چاق شدم 💜💛🧡💙🙃🤩🧿
بابا من بدبختيم يكي دو تا نيست كه اون از كاره شوهرم كه هميشه خدا هر نوع خشكبار بگي بهترينش خونمون ه ...

😁😁😁😁😁😁.وای چه باحال،دیگه دغدغه ی خشکبار ندارین.اگر نزدیک بودیم می گفتم بفرست برا من😋😋😋😋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام الهه جون خوبی 😘هروقت امدم رفته بیدی عرض ارادت🤗🤗

سلام خوشگل من ببخشید 😘😘❤️❤️❤️❤️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
من یک عدد خرس تنبل که دوست دارم وزن کم کنم ولی انگیزه ندارم میشه یکی به من انگیزه بده من شروع کنم قد ...

امضامو بخون شروع کن 🌸

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2731
وای پس خداروشکر که خوبید  😂😂😂 کوفت تو میتونی دوباره رو‌مخش کار کن

عزيزم من امروز پريود شدم يكشنبه وزن كشي بود بنظرت وزنم اشتباه بوده ؟

👌😄💙🌙وزن شروع (شهريور ماه) ٩٢/٢٠٠😔💙وزن شروع چالش پاييز ٨٦/٦٠٠💜🧡💛💙وزن فعلي٧٦/٤٠٠💙🤐هدف اول ٨٠ 🔑🔓✅🙃💙واي يعني رفتم تو ٧ تايييا🔓🤩🧿 🥰🥸❤️🧡✅هدف دوم ٧٥ 🔒🔒🤩💙هدف سوم ٧٠ 🔒🔒🥳🧡هدف نهايي ٦٩🔒🔒💙😀😍گروه بنفش 💜بعد زرد 💛اگروه نارنجي🧡الان آبي 🤩💙 ١٤٠٠/٠١/٠٥🌙🤩💙بامداد خمار 💙🤩 چون انگيزه دارم پس ميتونم  همونطور ك قبلا تونستم💙🙃🌙راستي من مادر يك دختر ناز ٩ ماهه هستم ك بخاطر بارداري چاق شدم 💜💛🧡💙🙃🤩🧿
سلام خوشگل من ببخشید 😘😘❤️❤️❤️❤️

واای سلام الهه جون.اونقدر شما مهمی برام اگه فضای واقعی بود مثل سلیبریتی ها ازت امضا و سلفی میگرفتم.خیلی عشقی ... بامعرفت❤❤❤❤

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
آره منم یه ماهشو زدم ۲۲تومن کم کرده.عاما🤪🤧🤧 بدون دغدغه ی حجم.فیلم دان میکنم و کلی اینستا گردی🤓🤓 ...

بازم خوبه برای یکماه 👌 ولی ادم نامحدود شبانه میگیره دیگه دلش نمیاد بخوابه 😂😂 

2740
واای سلام الهه جون.اونقدر شما مهمی برام اگه فضای واقعی بود مثل سلیبریتی ها ازت امضا و سلفی میگرفتم.خ ...

سلام عزیزم 

واای عشقم ممنون لطف داری 😅😅😘😘😘❤️❤️ 

بامداد خمار عاشقتونه# 😍

امضامو بخون شروع کن 🌸

آفرین چقدر وزن کم کردی باریکلا باید از همین امروز پیاده روی رو شروع کنم البته من چون تازه سقط داشتم ، (دو روزه متاسفانه)نمیتونم فعلا از نظر غذایی به بدنم فشار بیارم چون رحمم ضعیف شده ولی پیاده روی رو با قدرت شروع میکنم به خاطر باردار شدن هم که شده باید این اضافه وزن کوفتی رو کم کنم

آفرین چقدر وزن کم کردی باریکلا باید از همین امروز پیاده روی رو شروع کنم البته من چون تازه سقط داشتم ...

جیگر طلا حتما ورزش روزانه ایروبیک هوازی و اینتروال شدید داشته باش .منم سقط کردم رفتم باشگاه.سه ماه بعدش حامله شدم

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
آفرین چقدر وزن کم کردی باریکلا باید از همین امروز پیاده روی رو شروع کنم البته من چون تازه سقط داشتم ...

ممنون عزیزم تو هم میتونی 😍👌

اخی متاسفم 🌸 همینکه شروع کنی عالیه کم کم حرفه ای تر پیش برو 

اره کاهش وزن تو بارداری خیلی تاثیر داره منم بعد چهار سال انتظار وقتی وزنمو کم کردم باردار شدم 

موفق باشی ❤️

جیگر طلا حتما ورزش روزانه ایروبیک هوازی و اینتروال شدید داشته باش .منم سقط کردم رفتم باشگاه.سه ماه ب ...

خدا رو شکر که نی نی داری من متاسفانه مشکلم سقط مکرره تو پنج ماه این دومین سقطمه باید برم تحت نظر متخصص سقط مکرر ولی وزنم هم بالاس می‌دونم همین رو کیفیت فولیکولها تاثیر بد داره باید جدی ورزش رو شروع کنم همین الان حاضر میشم میرم پیاده روی بالاخره باید از به جایی شروع کنم⁦☺️⁩

2706