2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512543 بازدید | 68299 پست
@آسنات۹۹ قدم ۱۷۰ وزنم ۷۹ وزن هدفم ۷۰

@آسنات99    👆👆👆👆

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
 من لاغر دوس😅😉

ماشالله به این اراده👏🏻

من از ترس مامانم جرات ندارم بگم دارم وزن کم میکنم!

هی میگه لاغر شدی، غلط کردی میخوای لاغر شی! هی چیز میز میاره بخورم😐

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
جونم عزیزم:؟؟؟

سلام

میترسم😐

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
@فندق_فسقلی   من قدم ۱۷۰ وزن الان ۷۴ میخوام بشم ۶۰ به امید خدا💛💛

گلم ۱۴ کیلو میشه حزو گروه نارنجی نه زرد!!

شما سرگروه زرد را تک کردیدا😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
ماشالله به این اراده👏🏻 من از ترس مامانم جرات ندارم بگم دارم وزن کم میکنم! هی میگه لاغر شدی، غلط ...

کلا اطرافیان منم همین‌طور هستند

عضو گروه آبی وزن اولیه ۶۸ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ وزن الان 6۳.۷
2740
عزیز من درست تگ کردم تو همون گروه قرار میگیرم؟

گلم اگه درست تک کرده باشید .. اسمتون داخل اعلانات سرگروهتون رفته و عضو شدید.... 

فقط منتظر باشید که سرگروهتون  انلاین بشه😉

اینجا نوشتم

درسته👍

فقط ظرفیت گروه نارنجی اگه جا داشته باشه، عضو‌میشید...

2706