2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512731 بازدید | 68299 پست
اهااااااان اینه👏👏👏👌🤗😁

مرسی که هستی نفس من💙💙💙💙💋💋💋

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
بیا یه تاپیک زدم ببینیم چگونه است 

باش عزیزم

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منو دیدی اومدم🤣🤣🤣🤣🤣

😂😂

فاطمه احساس میکنم کلا سه نفر تو سایتشون بیشتر نیستن  صدا میپیچید😆😆

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2731
😂😂 فاطمه احساس میکنم کلا سه نفر تو سایتشون بیشتر نیستن  صدا میپیچید😆😆

عزیزم سلام

میگما وقتی داریم ورزش میکنیم و صور عرق داره،ماساژ دادنش و حرکات صورت اشکالی نداره؟

آخه من صورتم تپله غبغب دارم:(((

💜بنفشی ام💜🦄       ..وزن اولیه:۸۳  ...قد:۱۷۰  ...وزن هدف:۶۰..
سایز#   سلام خوبین خانما روزتان بخیر @عروسترکم     @آلاهیدا     @ ...

سلام چه کردی 😉 افرین خیلی خوب کم‌کردی 😍

من اصلا یادم نبود امروز باید سایز بدم 😯 الان امدم سایت دیدم 🙈 فردا میگم‌

من روزه بگیرم خوبم ولی کلا زیر ۷۰۰ بستن برام خیلی سخته شاید لاغرتر شم بتونم ولی الآن آخر شب جنازه ...

وای من شبا مشکل دارم 😭😭 انگار همش باید بخورم نمیدنم چرا 😣 به زور جلو خودمو میگیرم 

وای من همین حسو داشتم😆😆😆😆😆

الهه خیلی صفحه اش شلوغه البته عادت نداریم 

پیاما معلوم کی مال کیه😅😅😅😅

عزیزم سلام میگما وقتی داریم ورزش میکنیم و صور عرق داره،ماساژ دادنش و حرکات صورت اشکالی نداره؟ آخه ...

سلام عزیزم 

نه اتفاقا عرق داره باید ماساژ بدی برای لاغری

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

سلام گلم خوبی؟

وزن شروع ۷۰.     وزن فعلی ۶۸        وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱/۲/۱۴۰۳  یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه
وای من همین حسو داشتم😆😆😆😆😆 الهه خیلی صفحه اش شلوغه البته عادت نداریم  پیاما معلوم کی مال ...

😂😂 اره بروز رسانی هم نداره

انصافانی نی سایت کجااونجاکجا اومدم دلم باز شدآخیش😊😊

شلوغ پلوغه نفس ادم میگیره😅😅

سلام عزیزم  نه اتفاقا عرق داره باید ماساژ بدی برای لاغری

بامدادی یادتع عینکی بودم؟

چشامو عمل کردم ۱۰ روز پیش...

دیگ عینکی نیستم😅😅

تو چ خبرا خوبی؟

۳ روز برگشتم ب رژیم میام خاموش میخونمتون

وزن شروع ۷۰.     وزن فعلی ۶۸        وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱/۲/۱۴۰۳  یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه