2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512916 بازدید | 68299 پست
گزارش# فست صبحونه چای سبز یک لیوان با یک خرما  ناهار  شامی کباب 80 گرم با کاهو وسبزی ...

آفرین با این فست توووپت👏👏👏👏👏👏👏

نوش جونت قشنگم

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
چجووووری با ۲۸۳ تا زنده ای؟؟؟ من مییییمییییرررررمممممم😣😣😣😣 منم ۱۷۰۰ مصرف کردم،مجازم ۱۸۲۰ تاس🥺 ...

گلم رژیم و مخصوصا روز فست گرسنگی هم داره....چاره اشم تحمل

تحمل

تحمل

تا رسیدن ب نتیجه ی مطلوب الانم دو لیوان آب خوردم از گشنگی برم زود خودم و بزنم ب خاب...ب امیدی صبحانه ی توووپ تا فرداااااا😄😄😄😄

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ای بابا ایشالا زود خوب میشی عملیات زیر پتویی انجام بده که خیلی مفیده 🙈🙈🙈🙈🙊🙊🙊🙊🙊🙊🙊🙊

کو خاهر دل و حوصله😁😁😁😁

من ی رژیمیه بی حالم مخصوصا روزای فست....همه رو میجوووعم😂😂😂😂

باشه عزیزمم پس میشه با قند طبیعی خورد ممنونم از پاسخگوییت جیگررر⁦❤️⁩

فدای روی ماهت💋💋💋

2731
به شدت بازوهام چاقه هیکلمو خراب کرده😤 طوریه ک ب کمرم نمیخوره تزوخدا راهی دارین بگین اینجا اومدیم ...

شنای دیوار عالیه واسه کوچچیک کردن بازو بزن تو نت نشونت میده....حرکاتی برای کوچک کردن بازو دان کن از بازار یا گوگل پلی....و خود ب خود با رژیمم دور بازو کوچیک میشه و بعد از شل شدن بازو حرکات زیادی واسه سفت کردنش میتونی انجام بدی گلم....

@بامدادخمار    عزیزم

من چندتا قرص دارم میخام مصرف کنم .b612,زینک پلاس، کلسیم دی و مولتی مینرال 

یکی هم بود یادم نمیاد فک کنم منیزیم اینارو تا ۲۰ روز مصرف کنم هرروز باید مصرف کنم نظرتون نمیخام موهام بریزه داروخونه اینارو گفت خوبه؟!

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁
من امروز نصف لیوان شیرموز خوردمو ی ق چای خوری عسل و سیب و بادوم و تخی آبپز 

اوه باریکلا 

خیلی خوب میخوری

من روزه میگیرم بعد انتحاری میزنم😂

و تو آخرین ناجی خودت خواهی بود...                
ایول بده ک من علاق خاصی به مدال دارم 😉😉😉🤪

سلام گلم، میشه لطف کنین اجازه بدین منم از گروهتون استفاده کنم؟ 

وزن اولیه: ۷۳.۵۰۰🤦قد: ۱۶۱/  وزن هفته‌ی قبل: ۷۱.۷۰۰/ وزن الان: ۷۱.۳۰۰ /هدف اول:۶۹😊/ هدف دوم:۶۳😁/ هدف آخر57😍 موفقیت را ابتدا در ذهنتان تصور کنید، سپس با چشم تان ببینید و بعد با جسم تان خلق کنید...
سلااااااام امروز فستم و با 455 تا بستم 130تام سوزوندم نتونستم خوب ورزش کنم @mami_sadra   ...

افرین عزیزم من همین الان یه بستنی شاتوتی برداشتم خوردم😡چرااااااا؟؟؟؟واقعا که به خودم!!!!!

@پیش_پیشی             

@nel800

@mhds12

@پسته_خانوووم‍ 

سلام عزیزانم

صبحانه دو تا تخم مرغ و دو کف دست نان 

ناهار برنج و کباب تابه ای 

شام کیک خوردم دیگه خودمو تنبیه کردم شام نخورم 🤯

انار و سیب 

در کل ۱۶۰۰

ورزش ۲۰۰ طناب 

من آب کم می خورم از فردا لیوان آب هم مینویسم شما هم دوست داشتید بنویسید 

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
اوه باریکلا  خیلی خوب میخوری من روزه میگیرم بعد انتحاری میزنم😂

خخخخخخخ پیش میاد اشکال نداره

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁
2706