2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512730 بازدید | 68299 پست
سلام عزیزم اومدم اون خبر مهم رو بدم😁😁😁 صبح با هزار امید بی بی چک زدم😌😌...و بالاخره....پریود شد ...

ای باباااااا

ایشالا سری بعد 

اصلا خودتو ناراحت نکن

همیشه امیدوار باش💙

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@آسنات99    

سلام آسنات جونم خوبی؟💙

شرمنده من مسافرت بودم همین الان رسیدم خونه و به نت دسترسی پیدا کردم

همین الان خودمو وزن کردم متاسفانه اضافه کردم😞خیلی ناراحتم😞

وزن اولیه۷۵

وزن هفته پیش۷۱/۱۰۰

وزن این هفته۷۲/۸۰۰

من الان چیکار کنم خیلی ناراحتم بنظرت بازم میتونم😞

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!
2731
مرسی مهربونم چشم❤❤

دورت بگردم🥰🥰🥰🥰🥰🥰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
قربونت اره اخه میبینی یروزایی فستو نمیتونم بگیرم واسه همین کلا ۲۰۰زیر کالری مجاز مصرف میکنم.حالا میخ ...

هر کاری که تحرک داشته باشه انجام بده جارو گردگیری  تمیزکتری حلقه هرکاری اخرشم یک ربع قدرتی برو👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🧡🧡🧡🧡🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
دسترسی به نت نداشتم متاسفانه  اخطار چرا خب

چونکه من ۲هفته توی امضام زدم و دیشب گلوی خودمو پاره کردم که قبل از ساعت ۳اعلام‌کنین و این جزو قوانین تاپیک  و احترام به این قوانین هست منم رعایت نکنم و ازتون وزن رو بگیرم توبیخ میشم عسلم اگه میدونی دسترسی به نت نداری یک شب قبلش اطلاع بده 

واینکه از این به بعد مرتب باشی اخطارتو خودم پاک میکنم

آسنات عزیزم ازتون خیلی ممنونم  وقتی استاپ وزنی داشتم شما خیلی به من امید وانگیزه دادید. انشال ...

قربونت برم خوشگل من ممنونم ازدعات😘خودتت بااراده وپشتکاری رجیمتورهانکردی بهت افتخارمیکنم ان‌شاءالله طلایی شدنت😍😍💪💪