2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512838 بازدید | 68299 پست
مرسی که هستی عزیزم ❤️😍❤️😍❤️ ممنون از تمام انرژی مثبتهایی که بهم میدی🌹

عشق منی عروسک🥰🥰🥰🥰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

@شب_بیدارم     وای بالاخره تگ شدی ۸۲ وزن الان

آتیشپاره 

امضا عکس چرا اینطوریشدی پس دختر 

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2731

@فندق_فسقلی    

عشق منیییی فاطمه جووووونم🧡🧡😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰ممنونم🤓🤓😍😍😍😍😍😍

سلام به روی ماهت به به عالیه عزیزززم کاهشت مبارکخانم👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻💎💎💎💎💃🏻 ...

مرسییییییییییی😘🤩🧡

به جای اینکه جا بزنی به این فکر کن اگه ادامه بدی سال دیگه همین موقع کجایی🌿
به هدفت فکر کن... محکمتر ادامه بده....

مرسی عزیرم روز فست چه روزایی بود!

من قراره یه دختر همه چی تموم خوشحال باشم.   الان90کیلوام،ولی قراره:60کیلو بشم!        قراره اونی که دلم می خواد بپوشم نه اونی که اندازمه!  شروع چالش بامداد خمار:1400/4/22 وزن شروع 90* هدف ماه تیر:87 *هدف مرداد ماه:84 * هدف شهریور ماه79 * هدف مهرماه: ۷۵ * هدف آبان ماه: 70 * هدف آذر ماه:66 * هدف دی ماه:63 من می تونم یه بار تونستم دوباره هم می تونم!!!!
@sofiya73    حذف از گروه❌❌❌❌❌❌❌❌❌ @هفتادی    حذف از گرووه❌❌❌❌❌❌❌❌❌ @kanom ...

من هفته ی پیش گزارش دادم ولی ن تگ شدم ن هیچی پریود بودم

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
@شب_بیدارم     سلام عزیز ببخشید خیلی کار داشتم صبح وزنمو اعلام نکردم وزن اولیه ...

دختر خوب اخطار میخوری متاسفانه الان ساعت۵🧡

چرا گزارش ادمو نمیخونین و ادمو حذف میکنین😐😐😐😐

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
وزن اولیه 73 وزن هفته قبل70 وزن این هفته 70 @شب_بیدارم     کاهش نداشتم

سلام عزیزدلم 

چرا کاهش نداشتی خانم

منتظرم هفته اینده🧡🧡🧡🧡🧡🧡

2706