2733
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512539 بازدید | 68299 پست
@عروسترکم    مینا جونم شرمنده من این هفته کالری شماری نکردم،ولی مواظب بودم که تو خوردن ز ...

@آلاهیدا    

@mahdiye_bano    

@dozhtarebabaei    

@بهاربانووو2    

@mary2772    

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا سر گروه ما نمیاد😢😢😢

میاد گلم شما تگ کنش و اعلام وزنتو....میاد جوابتونو میده

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
😂😂😂😂 نه بیا و بخور😩😩 میری از صفحه اول و دوم ده بار مینویسی تا یاد بگیری😌

🤤چشم ولی😱عشقم تبیهت وحشتناکههههههههه ده بار بنویسم زیاد نیس😭😭😭

🤍ای در این حادثه ها نام تو آرامش من...🌱
😂😂😂😂 نه بیا و بخور😩😩 میری از صفحه اول و دوم ده بار مینویسی تا یاد بگیری😌

ده بار کمشه بگو صد بار حرفش بسی تاریخی بود تو کل سالهای ساله تاپیک😁😁😁😁

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊

وای یه تاپیک پر از این کله رنگیا  

منشاتونو پیدا کردم  

ای خدا ۲۵۰هزار شهید تقدیم کردیم ولی تو سایت کشورمونم نباید بگیم فلان...اینکه دشمنان شبکه های پرس تیوی و العالم و... رو مسدود کردن درک میکنم. ولی اینکه اینجا که داخلیه چرا سکولار اداره میشه خدا میدونه...                                                                          دوران بزن در رو گذشته؛  بزنید،                     می خورید!                                                         (🇧🇭+🇮🇶+🇩🇿+🇮🇷+🇱🇧+🇱🇾+🇸🇾+🇸🇩+🇦🇫+🇾🇪)💪✌  تصورشم شیرینه 💓          
2740
میاد گلم شما تگ کنش و اعلام وزنتو....میاد جوابتونو میده

🙂🙂🤗🤗🤗😘🧡🧡🧡

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐

‍  

وزن اولیه ۶۵

وزن هفته قبل ۵۴/۵۰۰

وزن اینهفته ۵۳/۷۰۰

من بالاخره به هدفم رسیدم💃💃💃💃

@مرباجونی    

@سمیه1396    

@بامدادخمار    

@مامان_الیساهستم2    

ممنونم از همتون که تو رسیدن من به وزن هدفم کنارم بودین 😘😘😘😘 

‍   وزن اولیه ۶۵ وزن هفته قبل ۵۴/۵۰۰ وزن اینهفته ۵۳/۷۰۰ من بالاخره به هدفم رسیدم💃💃💃💃 ...

جیش دیرینگ دیرینگ جیش

جیشدیرینگ دیرینگ جیش 

صعودت ب گروه طلایی رو تبریک میگم نازگلم😘😘🎇🎉🎊🎊🎉🎉🎇🎉🎊🎊🎉🎉🎉🎇🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎇🎇🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎇🎇🎉🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎇🎇🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎇🎉🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎉👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

@عروسترکم    سرگروه جان من کاهشم این هفته کم بود یه دلیلش شاید این باشه پیاده روی نرفتم ☹

وزن اولیه ۱۰۵.....وزن هفته پیش ۱۰۱.۶۰۰....وزن این هفته ۱۰۱.۱۵۰....وزن هدف ۶۵

هم گروهیای گلم اینم وزن من

@آلاهیدا    @بهاربانووو2   @mary2772    @dozhtarebabaei   @y

موفق میشم نه فورا ولی حتما💪 عضو گروه قرمز تاپیک بامداد خمار چالش پاییز⚜ وزن شروع ۱ آذر۱۴۰۰ : ۱۰۵ ⚜ هدف ۷۵ ⚜ قد ۱۷۰ ⚜   وزن ۷ آذر : ؟  
2706