2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512729 بازدید | 68299 پست

خوشکلای گروه زرد من امروز مهمان دارم...شاید نرسم بیام سایت...اما وقتی اومدم دونه دونه پستاتون رو پاسخ میدم....دوستتون دارم...مواظب خودتون باشید تا برگردم...حواسم بهتون هستااااااا😘😘😘🐥🐥🐥🐥💛💛💛💛💛💛

به حکمتش دل بسپار 🌿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سینه 98 کمر80 دورناف82 زیرناف85 باسن90 ران 50 ساق پا 37 مچ پا 22 دوربازو 27 ساعد دست 24 ...

سمیه این سایزا به وزنم میخوره بنظرت؟

وزن ابتدا 81/300شروع رژیم 98/09/09 وزن 78/5😈 وزن آخر رژیم برج یازده نود ونه 56/۵۰0😪 وزن هدف 55 قد158***کاهش تا الان24/۸۰0 کیلو مرسی از الهه جون که با تاپیکشون باعث شدن خیلیا به آرزو خوش اندامی برسن   باردار شدم انشاالله بعد زایمان باز شروع میکنم... شروع دوباره رژیم ۱۴۰۱/۱۰/۰۳  وزن شروع   ۶۷.۵۵۰  هدف ۵۵ وشروع دوباره ۷۶.۳۵۰ تاریخ ۱۴۰۲.۱۲.۱این دفعه دیگه میتونم
2731

@شب_بیدارم    

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده

سلام بچه ها، مولتی ویتامین مینرال از این دو تا کدوم رو بخرم؟ مال شما چه مارکی داره؟

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐

سلام عزیزم.خوبی؟

سایزهای من برای این ماه:

دور سینه: 73

دور ناف: 70

دور باسن: 90

دور ران 48

مچ دست: 14

سایز خودم:36

اگر ناقص هست ببخشید.چون نمیدونم باید دقیق چی رو اعلام کنم.

@sanaz718‍ 

گروه طلایی❤❤❤تثبیت❤❤❤وزن 4۸کیلو   
سلام قشنگم😘🐥 مررررررسی😂😍 دور شکم زیر ناف روی برجسته ترین قسمت رو میگیرم ای ب چشم قربان😘 شاگ ...

سلام فندق جونم نه خسته   😘😘💝💝 

۱مهر           ۱۰مهر

دورکمر             ۹۴              ۹۳

باسن                                 ۱۰۵

گردن               ۳۸              ۳۷

مچ دست         ۱۷               ۱۷

ناف                ۱۰۵               ۱۰۳.۵

سینه                                  ۱۰۵

بازو                 ۳۴               ۳۲

دور معده                            ۵۸

ران                 ۶۲۰۵            ۶۲

مچ پا              ۲۵               ۲۴

ساق پا                               ۴۰

💛خوبه سرگروه جونم؟ اونایی که خالیه اون موقعه نگرفته بودم 💛

قد ۱۶۰      وزن اولیه ۷۷.۴۵۰       وزن هدف۵۷     رنگ گروهم  💛 به امید خدا وکمک بامدادخمار جون وفندق فسقلی از شر چربی ها راحت میشیم 👍وپیش اونایی که مسخره میکنن یه زمان پز میدیم 😜🤪🥳😎
خوب بودی قشنگم نوش جونت👏👏👏👏👏

سلام سرگروه جونم صبحت بخیر 

#گزارش

صبحانه یک کف دست نان بربری+یک عدد تخم مرغ اب پز =۱۴۹

ناهار ۷ قاشق ماکارونی (جاتون خالی 😋)=۳۱۳.۲

میان وعده : یک لیوان نسکافه=۷۰

شام:ماکارونی ۱۰ قاشق=۴۴۷.۵

کالری مجاز:۱۱۰۰         کالری مصرفی  :۹۸۰

تیم ساعت پیاده روی :۹۰

بعد سرگروه یک چیزی من روز فستم شد ۷۲۵🤧(دعوام نکنیااا) ولی بعدش یک ساعت و نیم که پیاده روی کردم (۲۷۰ کالری سوزندم) ولی مانکن اومد از کالری مصرفی ام کم کرد مشکلی نداره؟

گروه سبز....قد ۱۶۳  وزن اولیه۶۲.۱۰۰ وزن شرو۵ چالش ۶۰...وزن هدف ۵۵ .....کاهش اول۵۹.۳۰۰....کاهش دوم:۵۹.....کاهش سوم:۵۷.۴۰۰🤞🤞🤞🤞
😂😂😂😂😂😂😂😂😂 بابا شاعر❤❤❤

عزیزم سازمون از روی لباس باشه اشکالی نداره ؟

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید