2737
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512522 بازدید | 68299 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ببخشید که نظر میدم . لاغری خوبه اما تا جایی که تبدیل به وسواس نشه. شما الان به نظرم خیلی لاغر ...

خواهش میکنم عزیزم....ن وسواس لاغری ندارم😂

من بخاطر تنبلی تخمدان ک دارم دوسدارم سبکتر بشم شاید بارداری اتفاق بیفته...

من از اولشم سینه نداشتم....با فرمدهی خوب میشه

مرسی دوست عزیز💛

به حکمتش دل بسپار 🌿
2728
سلام قشنگم دیدی؟

اره عزیزم نظرم دادم میگم دیگه بسه خوشگلم برو تثبیت و فرم دهی کار کن ما ها که اول چاق بودیم شوهرامون بعد لاغری رو زیاد دوست ندارن شوهر من که روی ران و باستنم خیلی حساسه الان بازم میخوام رژیم بگیرم میگه نگین رک بگم اینسری تو رو خدا خودتو نابود نکن اگه به منه اینطوری دوست دارم دلم میخواد فقط شکم نداشته باشی بقیه چیزات عالیه  نمیدونم نظر شوهرت چیه ولی شاید تو روت نمیگه چون شوهر منم اون موقع نمیگفت میگفت وای چه خوبی اما بسه دیگه الان میگه نه خیلی بد شده بودی مردا رو این که یه چیزی بیاد تو دست خیلی حساسن 😂😂😂

گروه آبی 💙وزن شروع ۶۱.۶۰۰ وزن هدف ۵۵ شروع رژیم ۹۹.۷.۱
دور کمر و شکم...آخه نگین بخاطر تنبلی ک دارم میخوام سبکتر باشم☹️☹️☹️☹️

به نظلم رژیم نباش تا کم نشی اما رو شکمت کار کار کن فقط بخدا بقیش عالیه دختر خیلی لاغرم خوب نیست بخدا 

گروه آبی 💙وزن شروع ۶۱.۶۰۰ وزن هدف ۵۵ شروع رژیم ۹۹.۷.۱
2740
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 مامان من فقط تپل دوست داره😂😂😂😂😂

من شوهرم تپل دوست داره ،اصلا مقصراونه🙈🙈🙈خودش ۶۵کیلوئه ،وای من۷۰بشم عالی میشم یه بار۷۵کیلوشدم انقدرهمه ازم تعریف کردن،حامله شدم،اینباروزنمودوباره کم کردم۷۹شدم ،دوباره حامله شدم🙈فکرکنم هردفعه بخوام لاغرشم حامله میشم ،خدایا۳تافرشته دارم بسه دیگه ،بزارلاغرشم هی برم لباس بخرم 😂😂😂

تولد۲سالگی گل دخترم حانیه سادات 🎂🎂🎂خداوندابچه هاموبه تومی سپرم🤲من میتونم💪باتوکل بخداازپس غول اضافه وزن بربیام😃هدف۷۰                 ۱۶بهمن۹۴۴۵۰😢۲۴بهمن۹۲۹۵۰😊هدف اول۹۰🔓۸اسفندرسیدم😃۱۵اسفند۸۹۹۰۰☺۲۲اسفند۸۹۳۵۰🙂۲۹اسفند۸۸۷۰۰😃هدف دوم۸۵🔒هدف سوم۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒هدف اخر۷۰🔒ان شاءالله اخرتابستان میرم روی ترازو،۷۰رونشون میده🤩🤩🤩🤩
گذاشتم الان دیدی گلم؟

سلام سرگروه بزار ببینمت انگیزه بگیرم😍

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
اره عزیزم نظرم دادم میگم دیگه بسه خوشگلم برو تثبیت و فرم دهی کار کن ما ها که اول چاق بودیم شوهرامون ...

ن نگین من از اول 58 بودم بعد عروسیم از بس مامانم گفت لاغری بخور یکم وزن گرفتم بعدشم ک درگیر دارووووو شدم خودبخود وزنم اومد تا75 

البته شوهرم دیروز میگفت دیگه کافیه همین برو تثبیت

به حکمتش دل بسپار 🌿