2737
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512507 بازدید | 68299 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نون پنیر سبزی درست کرده بودم بیارم سرکار بخورم اینقد این همسایه بیشعور زنگ زد هم غذامو جا گذاشتم هم ...

اشکال نداره. اما اگه میتونی بازم یه چیزی پیدا کردی بخور حتما. منم برام زیاد پیش اومده . راحت ترین گزینه ام موز هست . تمیز و نظیف😀

2731
سلام مانکهای آینده ببینید امروز واستون چی دارم این تسبیح رو خودم درست کردم با مهرهایی که ت ...

اون وسط یه صلوات هم بفرست

خواهر بزرگم چله های قرآنی میگیره ختم قرآن می گیره چله حدیث کسا،،،چله دعای معراج ،،چله زیارت عاشورا صد لعن و صد سلام کامل انجام میده هر کی می خواد شماره موبایلشو میدم تو واتساپ باهاش صحبت کنه
دیانا جون اینو با یه شکلات تلخ بخورم؟ روش کالری و گرم نزده

اینو با شیر بخور ،،منم می خورم،،کالری شیر رو فقط بزن

خواهر بزرگم چله های قرآنی میگیره ختم قرآن می گیره چله حدیث کسا،،،چله دعای معراج ،،چله زیارت عاشورا صد لعن و صد سلام کامل انجام میده هر کی می خواد شماره موبایلشو میدم تو واتساپ باهاش صحبت کنه
دیانا جون اینو با یه شکلات تلخ بخورم؟ روش کالری و گرم نزده

تو مانکن بزن کاپوچینو یک لیوان

2740
عزيزم يادش رفته صبحونه برداره از دستي كه صبحونه نخورده؟؟!😐

آبجی من صبحونه کم بخورم چی میشه من همیشه کم می خورم صبحونه رو

الان شیر ندارم  فقط اب دارم و کتری برقی همینو میخوری؟یعنی کالری نداره؟

تو مانکن بزن کاپوچینو یک لیوان ،،،هر وقت با شیر بخوری کالری شیرو حساب کن و بعد دوباره بزن کاپوچینو یک لیوان کالری زیاد نداره 

لحظه ها

و هر آنچه اتفاق می افتد

به کامتان شیرین باد

سلااااااااام😍

صبح زیباتون بخیر 🌹

روزتون سراسر مهر و آرامش ❤️

@سمیه1396    

@فندق_فسقلی    

@آسنات99    

گروه طلایی🌻تثبیت🌻   وزن شروع۶۵⬅️ ۵۹.۲۰۰ رفتم تثبیت💪🏆🎯 قد۱۶۰   
2706