2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512730 بازدید | 68299 پست
سلام جیگر صبحت بخیر🐥🐥🐥🐥🐥🐥 دیروز چه روز پرکاری بووود🥴🥴🥴🥴 تمام استخوونام درد میکنه😁😁

منم آرنجای دستم درد گرفت.....کبود شد...خون اومد😁😁😂😂😂😂😂😂

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگه میشه مرسی

صفحه ۶۱۱

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
من بین ۷۰ و ۷۱ ام الان

الان دیگه فایده نداره عزیزم تاپیک قوانین داره اگ دو صفحه ی اول و خونده باشین.....فعلا ی اخطار دارین مواظب دومیش باشه گلم....

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
دیدم درستم تگ کردی احتمالا ندیدم اخطارتو پاک میکنم قشنگم کاهشتم مبارک😘😍😍😍😍😍😍😍😍 جوابتو داد ...

مرسی🤩❤❤

اره ۵۰ ۴۹

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

سلام خانما خوبید؟ من دیشب ی نصف ساندویچ خوردم حتی کاملشم نخوردم امروز صبح رفتم رو ترازو 72کیلو و هشتصد گرم بودم. در صورتی ک وزن اولیم 71 کیلو بود. یعنی با ی نصف ساندویچ یک کیلو و خورده ای وزنم اضاف شده اعصابم کلا بهم ریخته😢😢

باشه عزیزم ولی هیچی تو اعلاناتم نیومده🤷🏻‍♀️ اخطارت رو پاک میکنم برای هفته دیگه..وزنتم یادداشت کر ...

مرسي عزيزم،اين ني ني سايت با من لج كرده،دوست نداره من خوشكل خوشتيپ بشم

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

وزن فعلي74 وزن هدف ٥٥ قد ١٥٧  .من توي يه پاييز زيبا تصميم گرفتم يه اندام زيبا داشته باشم😍😍 .💛💛💛