2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512729 بازدید | 68299 پست
چرا انقدر دیر گفتی گلم؟؟ ب خودت سخت نگرفتی یعنی رژیم نبودی؟؟

شرمنده ام به نت دسترسی نداشتم 

تا غروب خوب پیش میرفتم غروبا ضعف شدید داشتم کالریم بیشتر از حد مجاز میشد☹

باشه عزیزم بزن بریم جلو فست و خگخ میگیری

باران جون بیا تایپیک انجا بچه هارو تگ کن حرف بزنیم

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شما چقد کم کردی از سه شنبه تا حالا ؟؟ میدونی من مشکلم اینه که مثلا تو برنامه مانکن زده کالری ماکرون ...

ببین به صورت کلی توی مانکن وقتی ماکارونی زده ینی یه ماکارونیه کامل. و معمولا یه ماکارونیماکارونی. پر روغن و در نظر گرفته. البته پر روغن از نظر من و تو متفاوته. مثلا ماکارونیه مامان من از نظر من خوش روغن هست اما مامانم میگه واسه ما کم روغنه. ماکارونی دختر خالم واسه من چربه . اما اونا میگن نه روغنش مناسبه. معیارها متفاوته. 

اما در هر صورت به اپلیکیشنت اعتماو کن و اینکه همیشه غذاتو وزن کن تا تو پاچت نره😀

ب

سلام عزیزم شبت بخیر  من امروز ۱۲۰۰ کالری مصرف کردم  ورزش نکردم  چجوری ۷۰۰ سوزوندی ...

من یکم کالریم رفت بالا😁 الان یه ذره آجیل خوردم

700کالری سوزوندنم با( 1ساعت 15دیقه حلقه  +  1 ساعت پیاده روی) 

💙چالش پاییز بامداد خمار💙  عضو گروه آبی🙂💪  وزن شروع چالش73🤐 وزن 99/8/3 (69.500)😍وزن هدف تا اخر پاییز 63😍 
پریسا جان تاپیکتو ببند من نیم دیگ تاپیک میزنم از رقبامونم گروه زرد هستن فقط تا شیش هف نفر بیشتر نشیم ...

باشه .من تگ کن منتظرم

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
پریسا جان تاپیکتو ببند من نیم دیگ تاپیک میزنم از رقبامونم گروه زرد هستن فقط تا شیش هف نفر بیشتر نشیم ...

منم میخواااام😢😂

💙چالش پاییز بامداد خمار💙  عضو گروه آبی🙂💪  وزن شروع چالش73🤐 وزن 99/8/3 (69.500)😍وزن هدف تا اخر پاییز 63😍 
شرمنده ام به نت دسترسی نداشتم  تا غروب خوب پیش میرفتم غروبا ضعف شدید داشتم کالریم بیشتر از حد ...

بالاخره اسمش رژیمه دیگه راحت نیس ولی ؟هفته ی اول سخته باید تحمل میکردی و کالریتو درست مدیریت میکردی حالا اشکال نداره این هفته رو بترکووون💪💪💪❤❤❤

من رف بالا.بعد انقد پریدم اب شه مامانم میگف دخترم چته😐😂

😂😂😂مال پريوديه من كه اشتهام بي نهايت زياد ميشه خدا كنه بتونم زعايت كنم

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
🥺😂پیتزا راه نمیدیم بادمجون شو بیا😂😂

😂😂 نمیشه

من میام تحریک میکنمتون به خوردن😨😂😂