2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512819 بازدید | 68299 پست
گفتم امروز بفرست جاش 🎈 میزارم مگه قوانین تاپیک رو نخوندی

چرا گلم .خوندم .گفتی برات بادکنک گزاشتم من گفتم دیگه نیاز نیست هدف و اولیه رو امروزم برات بدم 

ولی عزیزدلم سمیه جون گفتن امروز تا ۶هم وقت بود که من ساعت ۵/۳۰دادم     

ولی بازم معذرت می‌خوام خوشگلم 🥺

این کاربر فوت شد 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره عزیزم گفتم ک دوازده میزنم🤠

عهه خودت بودی که من از ۹ و نیم منتظرم دیددم خبری نشد گفتم بزنم پیداتون کنم جیگر پس کجا بودی 

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
اشکال نداره گلم من فک کردم رعایت نکردی و وزنت تغییر نکرده هفته ی دیگه وزن کن ایراد نداره❤❤❤😘😘 عذر ...

سلام عزیزم .وزن هفته قبلم ۹۲ وزن این هفتم همون ۹۲ چون اول راهم به خودم سخت نگرفتم .ایشالا جبران میکنم.ممنون از شما 😘😘😘😘

2731
اره عزیزم گفتم ک دوازده میزنم🤠

گفتم خدایی نکرده مشکلی پیش آمد میخوای تعطیل کنم تو بزن .فرقی نداره

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
سپیده عزیزم سلام براتون‌ ممکنه یه تاپیک برای بنفش‌ها بزنید ؟  فکر کنم بد نباشه همدیگه رو ببین ...

سلام عزیزم نه عزیزم همه همینجا باشیم بهتره اونوقت ممکنه مشکل پیش بیاد

شما میتونی از گروهمون برای خودت رقیب پیدا کنی ک انگیزت بیشتر بشه❤❤

عهه خودت بودی که من از ۹ و نیم منتظرم دیددم خبری نشد گفتم بزنم پیداتون کنم جیگر پس کجا بودی 

یه اتفاق ناگوار افتاد بعدظهر شیرو کیک خوردم کالریم پر شه چون پر نمیشد گفتم بزار بخورم پر شه بعد ک پر شد 😂مهمون اومد و چشت روز بد نبینه کالریه رفت بالا رفتم بپر بپر فک کنم سوزوندمش

یه اتفاق ناگوار افتاد بعدظهر شیرو کیک خوردم کالریم پر شه چون پر نمیشد گفتم بزار بخورم پر شه بعد ک پر ...

آها خب خداروشکر .فکر کردم چیز دیگه ای شده سلامتی باشه وزنم کم میشه

2706