2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512731 بازدید | 68299 پست
😘😘😘

سلام مربا جونیم

وزن شروع       ۷۷

وزن هفته قبل      🎈

وزن این هفته         پریودم تموم نشده وزنم ۷۰/۵

💚گروه سبز💚    #گروه سبز  وزن شروع ۷۷ وزن ایده ال ۶۸ هدف اول ۷۲ 😊قد ۱۶۵.وزن تاریخ ۹۹/۲/۷ ۷۵.۵_۲/۱۴  ۷۴.۵     وزن  ۷۳.۵ وزن ۳/۲۶   ۷۲.۶۰۰ 😍_هدف اول    ۷۲🤩🤩👍-هدف دوم   ۷۰🤩🤩👍-۵/۱۶  وزن  ۶۹/۸۰۰   🤩وزن ۶۷/۸۰۰  به هدفم رسیدم 🥰🥳🥳🥳م  تاریخ شروع رژیم ۹۹/۰۱/

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
😂😂😂😂😂😂😂😂 تازه الان بزور نیم ساعت پیاده رویکردم الانم یچنتا حرکت چرخشی بزنم.....ناهار درست کن ...

خوشبحالتتت من همچنان گوشی بدست پیام میخونم یه پام توآشپزخونه ست ناهارپختم یک بشه امیرمیگه مامان ناهار😂😂یه چشمم به شادمدرسه یاحسین ساعت ۵عربی امتحان داره اولین سالم هست عربی داره خداامروزبه فریادم برسه😂😂راستی زنداداشم تازه وارده اصلأ بلدنیست فعلاً بیادسایت صبح وزنشواس دادبه من.

وزن شروع۷۸...وزن الان۷۵..وزن هدف ۵۸میگه که اولین بارشب گرفتم وزنموامروزصبح ناشتا

عزیز دلم انشالله که هم خودت هم پسرت زود زود خوب میشین😍😍 ممنون ماهم خوبیم آره نازگل دیگه 1سالش ش ...

عزیییزم تولدش مبارک 

چقد زود گذشت انگار همین دیروز بود ک خبر بارداریتو بهمون داده بودی

تاریخ شروع رژیم1402/01/25 وزن شروع80🤗۷۸.۶۵۰🤗
خیلی ممنونم سرگروه خوبم🧡🧡 @شب_بیدارم     نشد پست قبلو ریپلای کنم

عشق منی خانم🧡🧡🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
آره ظرفیتا تکمیله..اما ایشون امضای استارتر و دوصفحه اول تاپیک رو بخونن و همراهی کنن و هر سوالیم داشت ...

ممنون عزیزم

@زوو     بخون اینو

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
عزیز دلم انشالله که هم خودت هم پسرت زود زود خوب میشین😍😍 ممنون ماهم خوبیم آره نازگل دیگه 1سالش ش ...

ممنون عزیزدلم🌹🌹🌹💋💋💋

تولدش مبارک

🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎉🎉🎉🎊🎊🎊

گروه آبی💪شروعی دوباره ۱۴۰۱/۱۲/۱۳💪شروع:۷۵  الآن:۷1  هدف:۶8
@شب_بیدارم     سلام عزیزم من نزدیک پریودمه به خاطر همین وزن نکردم

باشه عزیزم میزنم پریود🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
@شب_بیدارم     سلام سر گروه جون پری هستم و وزن نکردم 🧡🧡🧡🧡🤗

اکی عزیزدلم🧡🧡🧡