2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512731 بازدید | 68299 پست
هم کاهشت عالیه هم ورزشت راضیم ازت خیلی هم زیاد  بعدا ورزشارو اکی میکنیم که بتونی تو خونه انجام ...

مرسی عزیزم والا پری بودم این هفته تنها اضافه خوریم یک دونه تک کیک تاینی دیشب بود .اونم از خستگی اعصاب از دست بچه ها بود.ولی راضی نیستم قبلا ۱۰ روزه ۳۲۰۰ کم کردم .الان خیلی کمه بنظرم حالا ورزش سنگینم خونه انجام خواهم داد .قبلا روزی۳۰ تا دراز نشست صبح و ظهر و شب انجام میدادم.چرا من اینقدر تنبلم شدم😢ببخشید زیاد حرف زدم

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
سلام عزیزم  وزن شروع             وزن الان       ...

میخوای بشی ۴۰ کیلو؟😮 قدت چنده عزیزم؟

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شرمنده عزیزم من یه بار رفتم روی وزنه ۷۷.۵ هستم یه بار ۷۷.چیکار کنم؟ وزنم دیجیتالی نیست. @شب_بیدار ...

@سمیه1396    سمیه جون دوستمونو‌کمک میکنی🧡🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2731
سلام عزیزم✨✨✨✨ چقدر عالی آفرین...کاهشت مبارک💛✨💛

خیلی ممنون😁❤

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 

@زوو    

عزیزم بیا

@فندق_فسقلی   سرگروه عزیزم میدونم فرصت عضو پذیزی تموم شده ولی میشه ایشونو راهنمایی کنید؟

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
قربونت😘انشاءالله پرقدرتتت ادامه بده مطمئنم به هدفت میرسی💪💪💪🌼🌼🌼🌼

خداروشکر خوب میتونم خودمو کنترل کنم که نخورم ولی از لحاظ ورزش میلنگم😅 البته شدم معلم خصوصی دوتا دانش آموز دبستانی که اون خودش خیلی وقت و انرژیمو میبره واقعا..

آفریننننن خوشگلم،😘😘عالیهه کاهشت مبارک ومانا👏👏👏👏💃💃💃💃سلام😂

فداتشم💃💃😍😍😁😁

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
مرسی عزیزم والا پری بودم این هفته تنها اضافه خوریم یک دونه تک کیک تاینی دیشب بود .اونم از خستگی اعصا ...

من راضیم خیلی هم زیاد مهم رعایت و سالمخوری بوده که ۹۹درصد انجام شده اینکه کی و چقدر کم شده اصلا اهمیت نداره انرژی مثبت بده به خودت عالی بوی عزیزم🧡🧡🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
@زوو     عزیزم بیا @فندق_فسقلی   سرگروه عزیزم میدونم فرصت عضو پذیزی تموم شده و ...

آره ظرفیتا تکمیله..اما ایشون امضای استارتر و دوصفحه اول تاپیک رو بخونن و همراهی کنن و هر سوالیم داشتن بپرسن

و میتونن برا خودشون رقیب پیدا کنن و گزارش و وزنشونو بدن

به حکمتش دل بسپار 🌿