2737
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512495 بازدید | 68299 پست
@سمیه1396     @دیانا24     @شب_بیدارم     @آسنات99   &n ...

سلااااااااام به روی ماهت الهه جووووونم❣️❣️❣️❣️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
بیا رقیب من شو وزنمون یکیه .....ولی هدفامون یکی نی

تو گروه آبی هستی  چون قدت بلنده هدفت مقدار کمتره

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نازنین جون الان ما گزارش بدیم یا نه اخه گفتن گزارش ندین الان دیدم بقیه بچه ها گزارش دادن گیج شدم😅

نه عشقم گزارش اختیاریه برو یکشنبه بیا 😂😂😂😂💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻♥️♥️♥️♥️

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2731
80بودی شدی 55😳 افرین بهت👏👏

اره

مرسی😁❤

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
شما که لاغری من یه رقیب چاق میخوام😂 با ۲۰ کیلو اضافه وزن😁

من لاغر نیستم هم وزن شمام تقریبا 77/850 گرم هدفم فرق مبکنه چون قدم بلنده 70  هدفمه مناسبه زیادی لاغر ن همسرم میپسنده ن خودم اگ دوس داری اگ رقیب پیدا نکردی هستم

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
همینکه میری لباس بخری دیگه نگران نیستی که اندازت بشن یا نه کلی می ارزه 

واای اره پاشم حلقه بزنم خیلی انرژی گرفتم 🤩🤩🤩

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
2740
مرسی‌ از انرژی مثبتت. انشالله روسفید بشم وبه هدفم برسم

حتماااا میشی ببین من کی گفتم📣📣📣❣️❣️❣️❣️🧡🧡🧡

مرسی عزیزم الان عکسمو عوض کنم؟ امضا چطور؟

آره پروفتو امضاتو عوض کن قشنگم

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊

من از صبح یه لیوان ولرم ابلیمو و عسل خوردم عسل خیلی کم

دوتا خرما

هویج 

تو بطری ابمم زنجبیل ریختم میخورم حساب کردم این بطری شیر چوپانا میشه ۶ لیوان اب ازهمون میخورم

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
بچه ها من گشنمه ۵ تا خرما خوردم و ۴۴ گرم شیره ؛ ۲ لیوان اب ولی گشنمه. خگخ رو چطوری میگذرونید؟ بگین چ ...

عزیزم علت اینکه گرسنه ای مصرف زیاد کربوهیدراته.بدن برای دفع این همه قند انسولین زیادی ترشح میکنه و بعد مجدد احساس گرسنگی میکنید‌بهتره مواد فیبر دار مثل سیب و کاهو کلم و کلم بروکلی مصرف کنید.موز هم خوبه

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
2706