2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512982 بازدید | 68299 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا نمیشه منو جا بدی یجوری

من خودم گروه خونیم B+ و نامزدمO+ ....مشکلی هست؟😢😢😢باتوجه به امضاتون

عضوگروه نارنجی🧡 شروع رژیم ۹۹/۶/۳۰⁦💪🏻قد۱۷۵. وزن اولیه۷۶🤐هدف اول۷۰😋هدف دوم۶۵😍هدف نهایی61 ⁦❤️⁩ خدایا به امید تووو⁦❤️⁩۹۹/۹/۹من به هدف دومم حتما رسیدم و نزدیک هدف آخرم😍😍😍شروع رژیم با کمک @بامداد_خمار.هی تویی که داری امضای منو میخونی اینو بدون هیچوقت برای شروع دیر نیست.همیشه سعی کن بهترین نسخه از خودت باشی اراده کن و تموم بهونه هارو بریز دور.تو میتونی⁦😍⁦💪🏻⁩
ديروز خيلي خوب نبودم چون نهار و شام منزل مادر شوهر  بوديم ولي مهم اينه كه امروز يه روز ديگ ...

☺💪👏❤🌹❤🌸

💙گروه آبی ✿✼:*゚:.。..。.:*・゚゚・*وزن فعلی : 55 😣 وزن هدف 48 😍 قد : 160 ■□■□■□■□■ من میتونم چون من لایق بهترین ها هستم. 😉😁💪💪💪
چقدر ورزش می‌کنی هرروز

خیلی نمیکردم. 1 چالش 30 روزه دارم گهگدار انجام میدادم. از این ب بعد مستمر... الان برا اولین بار تو شیردهی پریود شدم وصعم وخیمه.... انشالله بعد از پاک شدنم

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
منم ۷۵کیلوام عزیزم.رقابت چطوری؟🙈

شبا کالری همو چک می کنیم ،بعد یکشنبه وزن کشی کی بیشتر کم کرده البته باید از ترازو عکس بدی که وزنتو ببینیم

خواهر بزرگم چله های قرآنی میگیره ختم قرآن می گیره چله حدیث کسا،،،چله دعای معراج ،،چله زیارت عاشورا صد لعن و صد سلام کامل انجام میده هر کی می خواد شماره موبایلشو میدم تو واتساپ باهاش صحبت کنه
درسته انشالله راستی من دیدم تو برنامم ماست خیلی کالری نداره از این ب بعد هر وقت گشنم شد میرم ماست ...

یکمی هم توش زیره بریز زود تر لاغر میشی😅😘

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
سلام شما کالری ۱۵۰ تا طناب میدونی چقدر میشه در کالری شمار با دقیقه حساب میکنه من به صورت سه ست میرم ...

منم عددی نمیدونم معمولا با دقیقه حساب میکنن  ۱۵۰ تارو چند دقیقه ای میزنی ؟ یا ببین تو هر دقیقه چند تا میزنی 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
شبا کالری همو چک می کنیم ،بعد یکشنبه وزن کشی کی بیشتر کم کرده البته باید از ترازو عکس بدی که وزنتو ب ...

باشه عزیزم من پایه م.همینجا کالریمونو چک کنیم؟؟؟؟

عضوگروه نارنجی🧡 شروع رژیم ۹۹/۶/۳۰⁦💪🏻قد۱۷۵. وزن اولیه۷۶🤐هدف اول۷۰😋هدف دوم۶۵😍هدف نهایی61 ⁦❤️⁩ خدایا به امید تووو⁦❤️⁩۹۹/۹/۹من به هدف دومم حتما رسیدم و نزدیک هدف آخرم😍😍😍شروع رژیم با کمک @بامداد_خمار.هی تویی که داری امضای منو میخونی اینو بدون هیچوقت برای شروع دیر نیست.همیشه سعی کن بهترین نسخه از خودت باشی اراده کن و تموم بهونه هارو بریز دور.تو میتونی⁦😍⁦💪🏻⁩
خیلی نمیکردم. 1 چالش 30 روزه دارم گهگدار انجام میدادم. از این ب بعد مستمر... الان برا اولین بار تو ش ...

منم دخترم نمی آره ورزش کنم به زور 20دقیقه حلقه میزنم

گروہ آبی وزن اول ۷۹وزن الان67.700 ھدف ۶۰     ان شااللہ تا آخر پاییز به ھدفم برسم
سلام خوش اومدی پروفایل و امضاتم درست کن

مرسی عزیزم درسته الان پروفو امضام؟؟ ی سوال پس ما تنها کاری که میکنیم وزن هفتگیو یکشنبه اعلام میکنیم درسته؟

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
سلام الهه جان ممنون از شما  من تازه واردم اگه اشتباه تکگ کردم ببخشید

سلام عزیزم قربونت 😘 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2706