2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512989 بازدید | 68299 پست
سوال تکراری رو فقط بگید توضیحات رو بخونن

سلام شما کالری ۱۵۰ تا طناب میدونی چقدر میشه در کالری شمار با دقیقه حساب میکنه من به صورت سه ست میرم و کالری کمبوزه ممنون میشم اگه جواب بدین

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من و شما تقریبا هم وزنیم😊😊😊ایشالله زودتر به هدفمون برسیم

انشالله😍

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
@behe74   @pofak24   @golpari9397   سلام از این ب بعد ما سه نفر باهمیم و ...

چقدر ورزش می‌کنی هرروز

گروہ آبی وزن اول ۷۹وزن الان67.700 ھدف ۶۰     ان شااللہ تا آخر پاییز به ھدفم برسم
[QUOTE=156562077]ممنون عزیزم😍😍😍 یه سوال دیگه چرا انقد کالری رشته بالاست😭😭😭یه کاسه پر رشته میشه ...

اره عزیزم آش رشته

باشه پس جدا حساب میکنم ممنونم😍😍😍

عضوگروه نارنجی🧡 شروع رژیم ۹۹/۶/۳۰⁦💪🏻قد۱۷۵. وزن اولیه۷۶🤐هدف اول۷۰😋هدف دوم۶۵😍هدف نهایی61 ⁦❤️⁩ خدایا به امید تووو⁦❤️⁩۹۹/۹/۹من به هدف دومم حتما رسیدم و نزدیک هدف آخرم😍😍😍شروع رژیم با کمک @بامداد_خمار.هی تویی که داری امضای منو میخونی اینو بدون هیچوقت برای شروع دیر نیست.همیشه سعی کن بهترین نسخه از خودت باشی اراده کن و تموم بهونه هارو بریز دور.تو میتونی⁦😍⁦💪🏻⁩
میبخشم اما فراموش نمیکنم 😂😂

یا ابلفضل 😂

قد ۱۶۰      وزن اولیه ۷۷.۴۵۰       وزن هدف۵۷     رنگ گروهم  💛 به امید خدا وکمک بامدادخمار جون وفندق فسقلی از شر چربی ها راحت میشیم 👍وپیش اونایی که مسخره میکنن یه زمان پز میدیم 😜🤪🥳😎
شوهر منم مهره كمرش ٤ و ٥ جابه جاشده كمي درد داره  چه روش نويني؟  مشهد هستم

آره عزیزم یه دکتری هست یه خانمه چند ماه پیش از مشهد اومده بود دکترم گفت اگه برات سخته تو همون مشهد پیش فلان دکتر برو اسم شو خاطرم نیست 

توی تهران چند تا هست کایروپراکتیک اسم شه بدون جراحی درمان میشه

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
درسته انشالله راستی من دیدم تو برنامم ماست خیلی کالری نداره از این ب بعد هر وقت گشنم شد میرم ماست ...

ماست فشارتو میندازه

خرما، مویز، گردو، بادوم 

اینا به نظر من بهتره در مواقعی که ضعف میکنی

هر چند قبل از خوردن یه لیوان آب ولرم بخور که جلوی خوردن مازاد رو بگیره، یعنی نخوای بیش از حد مجاز بخوری 

باشه باشه واميستم 😂😂😂 زود بيااااااا🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️بدو دنبالم

😂😂😂😂😂😂😂😂

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
[QUOTE=156562077]ممنون عزیزم😍😍😍 یه سوال دیگه چرا انقد کالری رشته بالاست😭😭😭یه کاسه پر رشته میشه ...

منم ۷۵کیلوام عزیزم.رقابت چطوری؟🙈

عضوگروه نارنجی🧡 شروع رژیم ۹۹/۶/۳۰⁦💪🏻قد۱۷۵. وزن اولیه۷۶🤐هدف اول۷۰😋هدف دوم۶۵😍هدف نهایی61 ⁦❤️⁩ خدایا به امید تووو⁦❤️⁩۹۹/۹/۹من به هدف دومم حتما رسیدم و نزدیک هدف آخرم😍😍😍شروع رژیم با کمک @بامداد_خمار.هی تویی که داری امضای منو میخونی اینو بدون هیچوقت برای شروع دیر نیست.همیشه سعی کن بهترین نسخه از خودت باشی اراده کن و تموم بهونه هارو بریز دور.تو میتونی⁦😍⁦💪🏻⁩
درسته انشالله راستی من دیدم تو برنامم ماست خیلی کالری نداره از این ب بعد هر وقت گشنم شد میرم ماست ...

ماست بدتر دل ضعفه مياره چون اسيدي 

نخوري هااااااااا

اب بخور دو ليوان پر 

كلم كاهو هويج گوجه خيار

نه همه هینجا هستن 

همیشه دوست داشتم تو تایپکات باشم و همیشه دیر می رسیدم الان شاید باورتون نشه انگار ماشین برنده شدم

خواهر بزرگم چله های قرآنی میگیره ختم قرآن می گیره چله حدیث کسا،،،چله دعای معراج ،،چله زیارت عاشورا صد لعن و صد سلام کامل انجام میده هر کی می خواد شماره موبایلشو میدم تو واتساپ باهاش صحبت کنه
2706