2737
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512541 بازدید | 68299 پست
سلام عشقم طبق ظرفیتی که سمیه گذاشته اگه سرگروه ها جا ندارن عضو نکنن دیگه 

سلام

منم میخوام عضو بشم لطفاً

توی سایت تازه واردم

❤️⁩⁦❤️⁩ مهربان باشیم ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦                                   به هدفم میرسم نه فوراً ولی حتماً

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاجمون میچرخه😌😌😂😂😌😌

اوه راست میگی اینو ندیده بودم آی شیطون ها 😂😂😂😂😂حسودیم شد من از این پروفایل ها میخوام😬😬😂😂😂😂😂😂

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
خب کرا فقط دور شکم و پهلوم بیشتر شده؟  پام حتی یه ذره بیشتر نشده ببین  ...

خب بستگی به بدن داره ممکنه یه نقطه از بدن همونطور که دیر لاغر میشه دیر هم چاق بشه 

معمولا شکم و پهلو زودتر بزرگ میشن 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2731
سلام منم میخوام عضو بشم لطفاً توی سایت تازه واردم

سلام توضیحات دوصفحه ی اول رو بخون و به سرگروهت بگو عزیزم من عضو نمیکنم سرگروه ها اگه جا داشته باشن عضو میکنن 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2740
مگه شما خودتون گروه ندارین؟؟😏

من تو گروه قبلی شرکت نمیکردمو منظم نبودم الانم گروه قفله اونروز که برگشتم توش قفلشد

وزن اولیه 79 وزن هدف 65  پیش به سوی لاغری و به امید مادرشدن💪❤
سلام توضیحات دوصفحه ی اول رو بخون و به سرگروهت بگو عزیزم من عضو نمیکنم سرگروه ها اگه جا داشته باشن ع ...

خوندم عزیزم

گروه قرمز میشم ولی نمی‌دونم چطوری به سرگروه دسترسی پیدا کنم😅

❤️⁩⁦❤️⁩ مهربان باشیم ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦                                   به هدفم میرسم نه فوراً ولی حتماً
مرسی بامداد جان  .@ فندق_فسقلی

اشتباه تگ میکنی 

بعد @ نباید فاصله بدی و اسم رو از تو لیست انتخاب کن که آبی بشه 

من تگش کردم دیگه نیاز نیست شما تگ کنی هر وقت بیاد میبینه ‌اگه جا باشه عضو میکنه 

سلام‌گلم ماه اول فست اجباری نیست از ماه دوم فستت را با ۷۰۰ بگیر..

😘🌹❤🌻🌸

💙گروه آبی ✿✼:*゚:.。..。.:*・゚゚・*وزن فعلی : 55 😣 وزن هدف 48 😍 قد : 160 ■□■□■□■□■ من میتونم چون من لایق بهترین ها هستم. 😉😁💪💪💪
 گلم خیلی زیاد نیست؟؟؟؟!!! سختت میشه بیشتر ازاینااا... همینشم زیاده.. باید لیست وزن بدی... ...

حالاالهه گفته بودیه هفته وقت دارن روزاول مدرسه پرشد😅😅😅 انشاءالله ‌‌‌‌که میتونم🙏باشه ممنونم😘

2706