2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512492 بازدید | 68299 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه هنوز عضو شد؟  من وزنم 68 قدم 160 وزن هدفم 58 هست  تو گروه کی باید برم؟

دوصفحه اول کامل بخون همه چیز متوجه میشی ده کیلو گروه آبی سرگروه @آسنات99    

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
2728
زینب  گروه آبی  قد 157سانتیمتر  وزن الان 65 وزن هدف 55کیلو

گلم پروفایلی که گذاشتی مال سرگروه هاست باید مثل من بذاری سرگروه شما. @آسنات99    هست دوصفحه اول کامل بخون همه چیز متوجه میشی

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
دوصفحه اول کامل بخون همه چیز متوجه میشی ده کیلو گروه آبی سرگروه @آسنات99    

من چندبار اسم و گروه وهدفم رو زدم ولی عضو گروه خاصی نشدم 

4،5بار هم تمام صفحات اول رو خوندم فقط خاستم بدونم چطور متوجه بشم که منم عضو‌شدم و هرهفته که وزن گیری داریم کجا اعلام کنم چندبار هم برا آسنات 99درخواست دوستی دادم ولله دیگه هنگ کردم 

لطفا راهنمایی کنید 

من عاشق خودم هستم چون من معجزه ی خدام🥰😄😄😍خانمای عزیزازتون خواهش میکنم برای ارامش دل همه امون،شفای بیماران وعاقبت بخیریمون یه صلوات بفرستید🤗منم از خدا میخام بحق این ایام هرچی تو دلتونه زود زود براورده بشه🙏💐
گلم پروفایلی که گذاشتی مال سرگروه هاست باید مثل من بذاری سرگروه شما. @آسنات99    هست دو ...

جدی ممنون عزیزم 😁😁

من عاشق خودم هستم چون من معجزه ی خدام🥰😄😄😍خانمای عزیزازتون خواهش میکنم برای ارامش دل همه امون،شفای بیماران وعاقبت بخیریمون یه صلوات بفرستید🤗منم از خدا میخام بحق این ایام هرچی تو دلتونه زود زود براورده بشه🙏💐
2738
عه؟ چ جذاااااااب🤣👌

آره خیلی جالبه 

تو همین گروه اعلام کنیم وزن جدید؟ 

من چندبار اسم و گروه وهدفم رو زدم ولی عضو گروه خاصی نشدم  4،5بار هم تمام صفحات اول رو خوندم فق ...

وزن فعلی وزن هدف سرگروه صدا بزن درخواست دوستی نمیخواد سرگروه اومد دید ریپلایت میکنه میگه عضوی یکشنبه صبح ناشتابعد دستشویی وزن میکنی وزن اولیه وزن فعلی وزن هدف به سرگروه میگی همین 

چون دیروز روز شلوغی بود پیاما همه رو ندیده بیاد میبینه جواب میده

2706