2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512945 بازدید | 68299 پست
قربونت برم خوشمزه ی خوردنی 😛😋

خدا نکنه خانومه باربی خوشتیپ😘😘😘😘😘

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگ پر بشه چی ۳ ماه منتطرم 😢😢😢😢

یکهفته فرصت دارید 

خوندن توضیحات یکساعت هم وقت نمیگیره

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام جان دلم بسیار خوش اومدی♥️♥️

سرگروه جان منم بنویس تو لیست 

چالش زمستانی بامدادخمار شروع از 2/10/99 وزن شروع 61  وزن هدف اول 58  هدف دوم 55  هدف سوم 52  هدف آخر 50  من می‌توانم می‌شود عید 1400 یه مامان خوشتیپم  
سلام خوش اومدی امضا و پروفایلتم درست کن...وزن الان و هدفتم بذار💛

سلام عزیزم پروفایل هنوز تایید نشده وزنمم گذاشتم تو امضام💛

💛گروه زرد💛وزن فعلی:۷۵ وزن هدف:۵۸ به خودم قول دادم به چیزی که میخوام برسم همراه با بامداد خمار و فندق فسقلی دوست داشتنی💛💛سخته اما شدنی،کم نیار...
نینیسایت یجوری بهم کد امنیتی میده نمیشه تشخیصش داد  به زبون بی زبونی میگه برو خونتون

بامداد خمار من یکی دوسال پیش با روش شما 4 کيلو حدود 40 روز کم کردم البته میدونم اصولی نبود چون کمتر کالری مصرف میکردم و استپ شد ولی بازم وزنم دیگه برنگشت و همون 4 کیلو ک کم کردم موندم. بازم اومدم شروع کنم اینبار اصولی ان شاء الله آخر آذر منم ب وزن ایده الم رسیده باشم 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
سلام عزیزم خوش اومدی💛 باشه پروفایلتم درست کن

🥳🥳🥳🥳مرسی فرشته نجات 💛💛💛💛عوض نمیشه نمیدونم چرا🤔

قد ۱۶۰      وزن اولیه ۷۷.۴۵۰       وزن هدف۵۷     رنگ گروهم  💛 به امید خدا وکمک بامدادخمار جون وفندق فسقلی از شر چربی ها راحت میشیم 👍وپیش اونایی که مسخره میکنن یه زمان پز میدیم 😜🤪🥳😎
قربونت برم خوشمزه ی خوردنی 😛😋

وزن فعلیتو چند بزنم قشنگم؟؟؟

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
2706