2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512517 بازدید | 68299 پست
 که بحث خوشکاری به میان آمد،یه چیز میگم یعنی واقعیته،عاقا من هر بار کمی پرخوری کنم یا زیاده روی ...

معده نیست که... سیستم هوشمنده👌👌👌😂😂😂

چقدر حال مید،، ادم پرخوری کنه و بعدش راحت ....😆

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
آسنات  جون میدونما سرت شلوغه.....شرمنده سوال میپرسم....الان باید تو امضام اون ۷۸ و پاک کنم وزن ...

آره عشقم پاک کن وزن فعلی بزن که هرهفته انشاءالله کاهشت مشخص بشه وزن شروع تغییرنمیکنه فقط وزن فعلی🌼🌼🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای وای من قبلش خوردم خرما

من دنبال رقیب تو گروه نارنجیم اگه خواستی بیا رقیب هم باشیم😙

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
2728
معده نیست که... سیستم هوشمنده👌👌👌😂😂😂 چقدر حال مید،، ادم پرخوری کنه و بعدش راحت ....😆

چن بار خواستم بگم اینجا،میگفتم اتفاقیه،اما میبینم نه بطور اتوماتیک بدنم پس میزنه  

2740
حالا که بحث خوشکاری به میان آمد،😂😂😂یه چیز میگم یعنی واقعیته،عاقا من هر بار کمی پرخوری کنم یا زیاد ...

اره گلم بخصوص میوه جات وسبزیاااا.خودروغن وغذاهای چربم باعث اسهال میشه.من اصلابرنج بیرونی نمیتونم بخورم.منظورم پاکستانیه.وقتی میخورم یوبس میشم.فقط ایرانی مصرف میکنم

خداجون دیگ خسته شدم ازمستاجری🥹😥 بادلای پاکتون دعاکنیدصاحبخونه بشم🙏🏻
اره گلم بخصوص میوه جات وسبزیاااا.خودروغن وغذاهای چربم باعث اسهال میشه.من اصلابرنج بیرونی نمیتونم بخو ...

بدنم به کم روغنی و سالم خوری عادت کرده،اضافه بخورم بدنم قبول نمیکنه،دفع میشه    

چن بار خواستم بگم اینجا،میگفتم اتفاقیه،اما میبینم نه بطور اتوماتیک بدنم پس میزنه    

خوشا بر حالت😇

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
اگه سفت چسبیدی ب هدف بیا

بله چسبیدم ول کنم نیستم.من یکبار ۱۱ کیلو کم کردم ولی بعد بارداری برگشت انشالله دوباره میتونم چون یکبار تونستم.خب حالا چیکار کنیم! الان میخوام برم پیاده روی تند نیم ساعته

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
اره گلم بخصوص میوه جات وسبزیاااا.خودروغن وغذاهای چربم باعث اسهال میشه.من اصلابرنج بیرونی نمیتونم بخو ...

بدنم به کم روغنی و سالم خوری عادت کرده،اضافه بخورم بدنم قبول نمیکنه،دفع میشه    

2706