2733
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512729 بازدید | 68299 پست

سلاااام به همه خوشگلا....

من امروز وزن کردم۸۴/۷۰۰ بودم.  

وزن هفته قبل ۸۶/۵۰۰ بود...

@sepiiiiiiideh

گروه بنفش؛   وزن شروع ۸۷, هدف اول ۸۰، هدف دوم ۷۵, هدف سوم ۷۰ و هدف نهاااایی ۶۵... چالش پائیزی....استاد تغییر بااش نه قربانی تقدیر  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
همیشه یجای مشخص ترازوت روبزارسرامیک باشه بهتره قبلشم بایچیزدیگه امتحانش کن زیادم خودتووزن نکن خوشگلم ...

آره عزیزم‌جای ثابت داره و روی سرامیک هست ،خیالت راحت باشه گلم، فقط و فقط از این به بعد یکشنبه ها وزن میکنم.🥰😊⚘😘

🌈به نام خدای رنگین کمان 🌈
سلاااام به همه خوشگلا.... من امروز وزن کردم۸۴/۷۰۰ بودم.     وزن هفته قبل ۸۶/۵۰۰ بود... ...

کاهشت مبارک💃💃💃💃

@sepiiiiiideh    👆👆👆👆

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
گلم هفته های اول شروع رژیم، چون به بدن شوک‌وارد میشه،، این مقدار کاهش عادی هس.. کم کم ، کاهشت نرمال ...

ممنون گلم که هستی هم جوابمونو میدی هم انرژی پخش میکنی💖🙏😘خدا قوت گلم.🌹🌺🌻

دست سرگروه ها هم درد نکنه که بی منت کمک میکنن.🌹

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
سلام خوشگلم بیاماچت کنم اخماتوبازکن😘😘تازه شروع کردیم این هفته روعالی شروع کن یکشنبه کاهش خواهی داش ...

فداتشم سر گروه مهربونم خیلی با حرفات روحیه گرفتم ان شاالله این هفته با یه انرژی خوب شروع میکنم😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😏😏🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋امیدوارم هفته بعد با یه کاهش توپ گزارش بدم عشقم

شادی روح پدر جوانم صلوات ممنونم از همگی🌷
😑😑😑  توی دوره، وزن کردن ؟؟؟!!!

آره امروز موعدمه 

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 
ممنون گلم که هستی هم جوابمونو میدی هم انرژی💖🙏😘 خدا قوت گلم.🌹🌺🌻 دست سرگروه ها هم درد نکنه که ...

❤️🌸❤️

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸