2737
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512517 بازدید | 68299 پست
اندامم چطوره

منم حدودای شمام..انداممون نیاز به اصلاح و بازسازی داره😅😍😍😍

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسنات جون میشه گیاه خواری  رو کلا حذف کنم؟من افت فشار خون دارم دیروز حالم خیلی بد بود کلا حالت ...

جونم عزیزدلممم😍الهه جون توی توضیحات گفتن خگخ اجباری نیست اختیاریه آره خوشگلم نگیرروزپنجشنبه همون کالری روزای عادی روداشته باش🌼🌼🌼

2731
2738
ميشه طبق صفحه اول پيش برو ميشههههههههمن از تو خيلي چاقالو تَر بودم ب خدا

مانکن شدی ماشالا انشالله  منم به وزن هدفم برسم

این کاربری دست دونفره اگه تاپیک ها متفاوت بود براتون سوال نشه🥰
تپلي هستي ناناز خانوم🥰

منم تخی داشتم😂

البته اول صبح یه شیر چای زدم به بدن

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
جونم عزیزدلممم😍الهه جون توی توضیحات گفتن خگخ اجباری نیست اختیاریه آره خوشگلم نگیرروزپنجشنبه همون کا ...

باشه ممنون،والا دیشب رو به موت بودم شوهرم اخر گفت اینجوری کنی نمیذارم رژیم بگیری،اخه نکه کلا مخالفه

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم