2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512507 بازدید | 68299 پست
سلام @فندق_فسقلی     سایز#    دور کمر:83 دور باسن:99 دور گردن:37/5 دور ...

سلام آفرین از این کاهش سایز✌🏻👏🏻❤

آره گلم مچ هم لاغر میشه...مال من الان14/5 شده

سایزاتو یجا یادداشت کن هر ماه مقایسش کن....و دهم ماه بعد سایزت و سایز الانتو بذار و کاهشاتو مقایسه کن💛💛💛

به حکمتش دل بسپار 🌿
@سمیه1396     سلاااام عزیزم خسته نباشی .ی سوال داشتم.ممنون میشم ج بدین ترازو خونمون باط ...

سلام گلم..مرسی🌸

اول اینکه وزنکشی شرایط داره.. و غیر ازن،،، وزن درستی نمیشه گرفت!!

و اینکه ترازو ها با هم اختلاف دارن... از ۱۰۰ گرم بگیر تا نیم‌کیلو..

یکشنبه ، شرایط وزنکشی را رعایت کن و قبلشم چیزای ملین بخور.. وزن درستت معلوم‌میشه😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
 تب هم داره؟؟ مسموم نشده؟؟ یا یه جیزی خوردی که بهش نساخته یا زیاده روی مرده تو‌خوردن یه چیزی!

تب ک خدارو شکر نداره مسمومم فک نکنم ولی ب همه چی دست میزنه تو دهنش میکنه فک کنم میکروبی یا ویروسی چیزی رفته تو معدش😥

@سمیه1396   سلام راهنماجون یه سوال داشتم امروزکه روزخام گیاه خواریه چی بایدبخوریم یعنی شیرمی ...

سلام‌گلم🌸

نه نون و برنج میشه و نه لبنیات

فقط اجیل خام،،، کشمش، میوه، سالاد و سبزیجات، عسل(اکه طبیعی باشه)..میوه خشک،

اسموتی(چند میوه را قاطی میکنی+ اب+ خرما+ گردو) عالیه این👌

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2740
ارررره😍😍😍

فقط بگو‌ کوتاه  یا بلند

مجلسی یا اسپرت

جلو‌باز یا جلو‌بسته

که طبق سلیقه ات ، مدلا را بفرستم😉

عالییییییی رژیمی نمونه#  🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

🥰🥰🥰🥰🥰🥰ممنونم🌺🌺🌺🌺

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!

سینه 98

کمر80

دورناف82

زیرناف85

باسن90

ران 50

ساق پا 37

مچ پا 22

دوربازو 27

ساعد دست 24

مچ 16

سرشونه 37

@سمیه1396    

وزن ابتدا 81/300شروع رژیم 98/09/09 وزن 78/5😈 وزن آخر رژیم برج یازده نود ونه 56/۵۰0😪 وزن هدف 55 قد158***کاهش تا الان24/۸۰0 کیلو مرسی از الهه جون که با تاپیکشون باعث شدن خیلیا به آرزو خوش اندامی برسن   باردار شدم انشاالله بعد زایمان باز شروع میکنم... شروع دوباره رژیم ۱۴۰۱/۱۰/۰۳  وزن شروع   ۶۷.۵۵۰  هدف ۵۵ وشروع دوباره ۷۶.۳۵۰ تاریخ ۱۴۰۲.۱۲.۱این دفعه دیگه میتونم
سلام فاطمه جون سرگروه نمونه💛💛💛💛 @فندق_فسقلی   (خیلی وقته سایز نگرفته بودم نمیدونم اصلا ...

سلام سمیرای گلم😘💛💛💛

عالیه فقط سایزاتو نگه دار برایماه بعد داشته باشیجهت مقایسه😍

به حکمتش دل بسپار 🌿
2706