2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512521 بازدید | 68299 پست
بمون الان میزارم

منم میخوام

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گلم فقط‌کالری عسل را حساب کن،، بقیش کالری نداره😉

سمیه جون این دمنوش اب ولرمو دارچین که میخو یم پودر دارچین بریزیم بهتره یاچوب دارچین 

یکم مسخرست سوالم ولی دغدمه پودر دارچینو نمیشه راحت خورد 😕

گروه قرمز❤ قد ۱۶۰ وزن شروع ۹۰😦 وزن هفته ی قبل۸۶.۵۰وزن فعلی ۸۴.۵۰۰هدف اول ۸۵ من به هدف اولم رسیدمممم💪💝هدف دوم ۸۰هدف نهایی ۵۸😍فک نمیکردم بشه،شد خدا وشکر «خداروشکر💖»  حرف اخر اینکه«خواستن توانستن است»

یا خدا الان شما چی رو میخوای کم کنی خوووو

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
2731
مرررسی عزیزم😍😍 آررره اگر میشه؟❤

من تنبلی تخمدانم در حدی بود که داشتم یائسه میشدم. هر ۲ ماه یکبار پریود میشدم در حدی یه نیاز به پد نداشتم میرفتم دستشویی و موقع خشک کردن میدبدم یه لکه خون هست بعد میرفتم غسل میکردم همون پریودم بود😂 و از نظر زنانگی هم دیگه هبچ حسی نداشتم دیگه خودت فکر کنم متوجه منظورم شده باشی.‌‌

حالا درمانش: نمیدونم شما چطور باشی اما من بدون اینکه بدونم استرسی بودم و یکی به من گفت برو پیش روانپزشک و من رفتم و فهمید من به شدت استرسی هستم حتی بیماری پانیک که از استرس هست گرفته بودم و بهم قرص داد یه دوره خوردم! و در کنارش سردیجات رو حذف کردم و شروع کردم به خوردن گرمیجات. به جای گوشت گاو گوشت گوسفتد میخوردم و کلا غذاهای طبع گرم

کم کم تتبلی تخمدانم خوب شد و اصلا قصد بارداری هم نداشتم یهو باردار شدم و دیگه تنبلی هم ندارم دکتر خودش گفت نمیدونم دلیلش چیه که تنبلیت خوب شد!

) دلیلش همین مراجعه به روانپزشک و حذف استرس و حذف غذاهای طبع سرد بود)

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2738
من تنبلی تخمدانم در حدی بود که داشتم یائسه میشدم. هر ۲ ماه یکبار مریود میشدم در حدی یه نیاز به پد ند ...

مرسی دوست خوبم❤❤❤❤

منم طبع گرم رو شروع کردم میگم شاید رحمم سرد شده باشه

به حکمتش دل بسپار 🌿
مرسی دوست خوبم❤❤❤❤ منم طبع گرم رو شروع کردم میگم شاید رحمم سرد شده باشه

چکار میکنی برای رحم گرم بشه

وزن ابتدا 81/300شروع رژیم 98/09/09 وزن 78/5😈 وزن آخر رژیم برج یازده نود ونه 56/۵۰0😪 وزن هدف 55 قد158***کاهش تا الان24/۸۰0 کیلو مرسی از الهه جون که با تاپیکشون باعث شدن خیلیا به آرزو خوش اندامی برسن   باردار شدم انشاالله بعد زایمان باز شروع میکنم... شروع دوباره رژیم ۱۴۰۱/۱۰/۰۳  وزن شروع   ۶۷.۵۵۰  هدف ۵۵ وشروع دوباره ۷۶.۳۵۰ تاریخ ۱۴۰۲.۱۲.۱این دفعه دیگه میتونم
مرسی دوست خوبم❤❤❤❤ منم طبع گرم رو شروع کردم میگم شاید رحمم سرد شده باشه

فدات❤

قطعا رحمت سرده. اصلا به تنبلی تخمدان میگن سردی رحم

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
وای فاطمه توروخدا بس کن استخونای ترقوه ات زده بیرون  خیلی لاغر کردی برو تثبیت و فرم دهی بدن ب ...

باشه گلم کم کم میرم تثبیت از دیشب تا الان بچه ها میگن😘

برای باردار شدن رژیم گرفتم نذارم از اون ور بوم بیفتم

مرسی قشنگم❤❤❤

به حکمتش دل بسپار 🌿
فراواااان  😎😎😎😎 موادشو جدا جدا حساب کردم گوجه، پیاز،سیب زمینی برنج قهوه ای ۱۵ قاشق ولی ...

نظري ندارم😑

😂😂😂😂

هفته اي دو بار بخور حداقل ريزش مو نگيري خواهر

كم بخور هميشه بخور😀😀😀

با توجه ب حجم اعتراضات دوستان برم تثبیت😂😂

برو به سلامت😆

گروه قرمز❤ قد ۱۶۰ وزن شروع ۹۰😦 وزن هفته ی قبل۸۶.۵۰وزن فعلی ۸۴.۵۰۰هدف اول ۸۵ من به هدف اولم رسیدمممم💪💝هدف دوم ۸۰هدف نهایی ۵۸😍فک نمیکردم بشه،شد خدا وشکر «خداروشکر💖»  حرف اخر اینکه«خواستن توانستن است»