2733
2739

یبار یه خانومه تعریف میکرد جاریش و بچه هاش حمله میکردند خونش چتر باز میکردن بعد خونه رو منفجر میکردم می‌گفت جاریم غذا رو میجوئه می‌ذاره تو دهن بچه ام 😫🤮

خدایا اگه منو چاق نمیکنی حداقل دوستامو لاغر کن  😅🌹 ...معتقدم سفر لازم نیست ،ادما رو باید تو صف نذری شناخت🔫😂                                             مهر مادر ،شیر مادر،بیسکوئیت عمه ....💃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😢زن اینقد چندش؟

چی بگم والا نی نی یار ترکوندش خواهر گریه نکن رفت😩

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
یکی عکس ب اس ن شو گذاشته بود نوشته بود چزا پوستش دون دون شده البته سریع ترکید

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خدایا اگه منو چاق نمیکنی حداقل دوستامو لاغر کن  😅🌹 ...معتقدم سفر لازم نیست ،ادما رو باید تو صف نذری شناخت🔫😂                                             مهر مادر ،شیر مادر،بیسکوئیت عمه ....💃
2740
یه خانمی هم پرسیده بود پشت شورت شوهرای شما هم قهوه ای میشه. یکی هم میگفت شوهرم عصبی میشه چرخشی جیش م ...

🤣🤣🤣وای اره دومی رو یادمه 

🤣🤣🤣وای اره دومی رو یادمه 

دومی ک همیشه توپربازدیدا و ترین ها حرفشه🤣

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
برو تو گوگل بزن میاره، بگم میترکم

دیدمممم 🤮🤮😫

2706