2733
2734
عنوان

کمک درباره کیت تخمک گذاری

98 بازدید | 9 پست

سلام بچها من دورم۲۸روزس و از روز۱۱ام شروع به کیت گذاشتن کردم دیروز ک روز ۱۴ام بود ساعت۱۰صبح هاله انداخت باز۷شب زدم یکم نسبت ب قبلی هاله اش پررنگ تر بود 

امروز ساعت۳زدم دوتا خط پررنگ بود 

ازاونجایی ک برای اقدام پسردارشدنم گفتن هر وقت دوتا خط پررنگ شد اقدام کن اما ساعت۷کیت گذاشتم هاله انداخت الان تخمک گذاری من چطوری بوده من کی اقدام کنم 

اسم کیتم مکس۱۴

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
همین امشب تا 36 ساعت وقت داری البته 12 ساعت بعد تا 36 ساعت

عزیزم اون کیت منفی چی پس؟!

یعنی تخمک گذاری من انجام شده بنظرت؟!

ممنون از راهنماییت 

همین امشب استارتو بزن 😀 ان شالله دوقلو پسر بیاری😍

الان اینک کیت ساعت هفتم منفی شده هاله انداخته اون چی میگه؟؟😢من همیشه ۲۸روزه منظمم شانس این ماه اینطوری شد 

و‌

عزیزم اون کیت منفی چی پس؟! یعنی تخمک گذاری من انجام شده بنظرت؟! ممنون از راهنماییت 

اگر ترشح داشته باشی دو سه روز پیش یعنی تخمکگذاری رو رد کردی طبق ترشحت کیتو میتونی بفهمی عزیزم البته برا پسرزایی باید دستورات دیگه هم رعایت کنی تا تاثیر بده چون کیت فقط 40-50 درصد از این رژیمه

💙ماشاءالله لا حول ولاقوت الا بالله العلی العظیم💙 به دعاتون خیلی محتاجم💙
اگر ترشح داشته باشی دو سه روز پیش یعنی تخمکگذاری رو رد کردی طبق ترشحت کیتو میتونی بفهمی عزیزم البته ...

ترشحاتم از دیروز صبح شرو شده امروز رقیق تر شده 

رژیمو تقریبا رعایت کردم ماه اول اقدامم کیتم گرفتم برای ماهای دیگ تخمک گذاریم دستم بیاد وگرن اصلا امیدی ب بارداری ندارم 

2740
ترشحاتم از دیروز صبح شرو شده امروز رقیق تر شده  رژیمو تقریبا رعایت کردم ماه اول اقدامم کیتم گر ...

روزی ک بیشترین ترشحاتو داری کیت و بزار دوخط قرمز ک شد اقدام کن انشاالله باردار میشی عزیزم

💙ماشاءالله لا حول ولاقوت الا بالله العلی العظیم💙 به دعاتون خیلی محتاجم💙