2733
2734
عنوان

یه سوال بی رودروایسی جنسی دارم🙈میشه راهنمایی کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1249 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه منم هفته ۸ ولی همسرم از رابطه خیلی میترسه 

تو بارداری قبلیم هم همینجور بود من مجبورش میکردم تا رابطمون سرد نشه ولی خوب نترس از علاقش چیزی کم نمیشه این نه ماه بگذره همه چی درست میشه 

2731
بچه اولمونه،یک سال و یه ماهه ازدواج کردیم

ببین الان شک میندازن ب جونت

تاپیک رو قفل کن ب زندگیت برس😐

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

طبیعیه اولا که رابطه ممنوعی خیلیم خوبه برات...با اون یکی ها هم حال نمیکنه دوست نداره دیگه زیاد تحت فشار قرارش نده...ارگاسم تو اصلا برا رحمت خوب نیست باعث انقباضات میشه..اونم هر وقت دیگه خیلی زد به سرش میاد سراعش با اونایی که گفتی کارشو راه میندازی الان فعلا به فکر سلامتیه

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

درکش بالاست خانومی خیلیا با میل جنسی بالا این دوران کاری نمیکنن و تحمل میکنن همسر شما که میگی معمولی بوده بهتر میتونه تحمل کنه 

اگه راجع به معنیه نام کاربریم براتون سوال پیش اومده باید خدمتتون عرض کنم که من یک عدد کورد میباشم و هناسگم در زبان کوردی به معنای نفسم میباشد  

مگه چقد خطرناکه😕ما مث قبلیم😑😑😑

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹

تو خودت دلت میخواد؟؟؟معلومه وقتی به سلامتی بچه فک میکنی دلت رابطه نمیخواد اونم همینطور

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی

اره شوهر منم خیلی درکم میکنه

هم من و هم بچه رو خیلی دوست داره

نگرانه طوریمون بشه

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜

آره عزیزم تحمل میکنه چون عاشقته مثل همسر من تو ۱۰ سال دوستی تحمل کرد تو ۴ ماه نامزدی و عقد تحمل کرد الانم تو ۱ سال و نیم عروسی بازم داره تحمل میکنه جون واژنیسموسم دیگه بیچاره‌ها عاشقن و باید تحمل کنن