2737
2739

سلام من دوازده هفته باردارم،دکتر از اول بارداری رابطه جنسی رو ممنوع کرده،شوهرم خیلی منطقی قبول کرد و بیشتر از من حتی میترسه،قبلا میل جنسیش معمولی بود یعنی هفته ای یه بار حداقل داشتیم رابطه،برا من عجیبه که چطور نیاز جنسی نداره،بعضی وقتا میگم دلت نمیخواد؟میگه فعلا که مجبوریم،ولی خوب من برا اینکه سخت نباشه براش پیش قدم شدم با دست زدن و حتی پیشنهاد ارضای بدون دخول نیازشو رفع کنم ولی هرسری گفته نه اینجوری نمیچسبه تو ارضا نشی یا فردا سر کار میرم خسته میشم،اینم بگم شدیدا دوسم داره بچمونم همی طور،زحمت کشه سر به زیره و خانواده فوق العاده خوب و بادرکب داره،هدفم از گفتن اینا اینه که وفاداره،الان سوالم اینه که سر شده از نظر جنسی؟من چیکار باید بکنم؟طبیعیه این همه درک و تحمل نیاز؟

لابد درک میکنه دیگه😄

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چجوری تو تحمل میکنی؟

اونم همونجوری تحمل میکنه دیگ

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

شوهر من با میل جنسی زیاد کل بارداریوتحمل کرد

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
2738

میگم شاید میره حموم تنهایی ها

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

نه والله طبیعی نیست     اصلا رابطه ای ندارین حتی لبو اینا

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔
2706