2737
2739
عنوان

یه سوال بی رودروایسی جنسی دارم🙈میشه راهنمایی کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1216 بازدید | 46 پست
یعنی الان درک کردن کوچکترین حال تو یعنی تووورو انقدر متعجب کرده؟؟؟؟؟؟؟؟ چی میگین بابا جهان سومیا

اها قربون تو که جهان اولی هستی:/

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اقا درک یه چیزیه نیاز یه چیز دیگه،من نمیگم بنده خدا خیانت میکنه اماحتما د خودشوباکار مشغول کرده میلش کم شده احتمال سردمزاجی هست

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت
2742
بچه اولمونه،یک سال و یه ماهه ازدواج کردیم

عزیزم اصلا نگران نباش کاملا کاملا این مسائل تو این دوران طبیعی هستش و چندتا مطلب خوندم که نوشته بود تو بدن مردا هم به محض مطلع شدن از اینکه دارن پدر میشن و زنشون حاملس هورمون هایی ترشح میشه و هورمون های مغزیشون هم مثل زن کاملا تغییر میکنه به همین دلیل میل و نیاز جنسیشون به شدت کاهش پیدا میکنه 

چرا فکر میکنید مردها ببخشید، برده میل جنسی و زیر شکمشون هستن

خب شما و ما زنها چجور چندماه بارداری بدون رابطه رو صبر میکنیم، مردها هم همینطور صبر و تحمل میکنن دیگه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2738
آره عزیزم تحمل میکنه چون عاشقته مثل همسر من تو ۱۰ سال دوستی تحمل کرد تو ۴ ماه نامزدی و عقد تحمل کرد ...

سلام ببخشید شما الن تحت درمانی؟؟ تغیریم کردین؟ چه قدر طول میکشه تا درمان بشه

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤
اها قربون تو که جهان اولی هستی:/

اها قربون دهنت😂😂

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت

رابطه زناشویی در دوران بارداری به کودک آسیب می رساند؟

نه، وقتی یک زن باردار و شریک زندگی اش عشقبازی می کند، کودک آسیب نمی بیند.کیسه آمنیوتیک و ماهیچه های قوی رحم، کودک را محافظت می کنند و پلاکت مایع ضخیم که مهر و موم دارد، به گردن رحم کمک می کند، تا از عفونت محافظت کند.در طی مقاربت، آلت تناسلی فراتر از مهبل (واژن) نمی رود، بنابراین به کودک نمی رسد.

تو نت سرچ کنین

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹

مرسی عزیزان خیالم یکمی راحت شد،پس طبیعیه،چون توی دوران نامزدی هم درک بالا داشت و بکارتمو بعد از این که رفتیم خونمون اونم روزی که آماده بودم گرفت نه شب عروسی

شما هم اصلا رابطه نداشتین؟

نه

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
2706