2752
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میخام بدونم سهمی که در آستانه صف خرید باشه رو بخرم یا نه؟ 

اینطوری نمیشه تصمیم گرفت که دنبال صف باشید. باید بنیاد سهم و وضعیت تکنیکالش رو چک کنید و بعد ببینید که هدفتون برای چه مدت هست؟ کوتاه مدت هستید با سود کم یا بلند مدت با سود زیاد. الان بیشتر سهم ها اصلاح خوبی کردند و میشه خرید اما باید کاملا بررسی کرد

بنظر شما بورس میاد بالا؟؟

پیش بینی صد در صد کاملا اشتباه هست اما تمام شواهد نشان از رشد بورس داره. بورس اصلاح ریالی کرده و الان در حال اصلاح زمانی و کف سازی هست. اما همیشه تحت تاثیر حوادث و مسائل مختلف هم هست. مثلا سال گذشته با ترور سردار سلیمانی بورس به طور ناگهانی به مدت 10 روز قرمز پوش مطلق شد. 

اینطوری نمیشه تصمیم گرفت که دنبال صف باشید. باید بنیاد سهم و وضعیت تکنیکالش رو چک کنید و بعد ببینید ...

عزیزم من کوتاه مدتی میخام کار کنم چون سرمایم کمه.میخام بدونم اگه سهمی در آستانه صف خرید باشه و من بخرم مثلا فرداییش صف خرید تشکیل میشه که بخام با چند درصد سود کم بفروشم؟؟

عزیزم من کوتاه مدتی میخام کار کنم چون سرمایم کمه.میخام بدونم اگه سهمی در آستانه صف خرید باشه و من بخ ...

کدام سهم منظورتونه؟

نوسان گیری یه کار حرفه ای هست که تحت بازی بازیگران سهم و حقوقی هاست. اگر تازه کار هستید بهتون پیشنهاد می کنم وارد این بازی نشید. اما باز هم به سهم بستگی داره