2737
2739
پیش بینی صد در صد کاملا اشتباه هست اما تمام شواهد نشان از رشد بورس داره. بورس اصلاح ریالی کرده و الا ...

من طلامو فروختم گذاشتم تو بورس.الان عین چی پشیمونم.قرار بود عوض کنم.گفتم بذارم تو بورس ی سودی هم بکنیم این وسطا.نگو ک طلا بالا رفت بورس پایین اومد.بازم امید خدا

به حکمتش دل بسپار...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من طلامو فروختم گذاشتم تو بورس.الان عین چی پشیمونم.قرار بود عوض کنم.گفتم بذارم تو بورس ی سودی هم بکن ...

همیشه در نظر داشته باشید که طلا یه سرمایه گذاری بدون ریسک هست و بورس سرمایه گذاری با ریسک. الان دیگه فروختن سهم اشتباه محض هست مگر اینکه بخواهید سهم بدی رو با سهم خوبی جایگزین کنید. به امید خدا اگر صبر داشته باشید به پولتون می رسید 

همیشه در نظر داشته باشید که طلا یه سرمایه گذاری بدون ریسک هست و بورس سرمایه گذاری با ریسک. الان دیگه ...

بنظرتون تا عید میرسم بهش؟الان 4 تومن تو ضرریم.23 تومن بوده

به حکمتش دل بسپار...
2731
بنظرتون تا عید میرسم بهش؟الان 4 تومن تو ضرریم.23 تومن بوده

ضرر شما 4 تومن نیست. شما باید ببینی موقعی که طلا رو فروختی قیمت طلاهاتون چند بوده الان ارزش اون طلاها چقدره؟ اونوقت مقدار واقعی ضرر شما محاسبه میشه. اگر سهام خوب و بنیادی خریده باشید انشالله که بهش می رسید و با سود خارج می شید

ضرر شما 4 تومن نیست. شما باید ببینی موقعی که طلا رو فروختی قیمت طلاهاتون چند بوده الان ارزش اون طلاه ...

طلاگرمی 100 بوده.

راست میگید

من شوهرم تو بورسه.خودش میفهمه.سهامای خوبی هم خریده.ولی من پری تو فازش نیستم😀ممنون

به حکمتش دل بسپار...