1874
1935

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922

کیا میدونن من میخوام اخرین تاپیکم گزارش بخوره?😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞

99/9/9 رسیدن به آرزوهام و بهترین اتفاقای زندگیم هستش که از شدت خوشحالی جییییییییغ بنفش میکشمممم💖💗🌹🌸🍀🌿🌺🌷💟😊😍🌼آرزوی قلبی من برا خانوادم: سلامتی، عمر با عزت و طولانی، خدایا خانوادمو سپردم به خودت هواشونو داشته باش،🙏🙏🙏🙏🙏 همسر عزیزم مرسی که بهم اعتمادکردی و قلبتو زدی به نامم😍💑💗💕💋💝💞💟
1911

بله می‌دونه اونم عاشقه به گفته خودش منم دوسش دارم ولی فقط نگران اینم توزرد از آب در نیاد 😐⁦🖐🏻⁩

خر او چشات بام که چنی من لیوه کرده 🤤⁦🙂😍⁦❤️⁩✨چشا کی اصن 🤔نونم هه چنی دلم هاس بوعم😐😂😂😂
میدونه میدونم الانم باهمیم  الان ببدار شده ک بره میدون تیر  سربازه 😢 باهاش حالم خوب ...

ای جونم چشم روهم بزاری تموم میشه ایشالا ک بسلامتی بره برگرده

1826

فعلا در حد یه کراش ساده ام که حتی نمیدونم متاهله یا مجرد 🥺🤤🤧

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
چرا

هیچ وقت حرفشو نتونست بزنه میفهمیدم همیشه حرفشو میخوره و اخرشم نشد. هم دانشگاهیم بود و بعد تموم شدن درسش رفت شهر خودش

تا اینکه چند وقت پیش پی بردم که سنی بوده و بخار اختلاف اعتقادی نمیتونست حرف بزنه😭