2737
2739
عنوان

امپول سزارین

133 بازدید | 20 پست

خانما امپول سزارین درد داره؟ تا حالا کسی بوده با امپول فلج بشه. خیلی استرس دارم همسرم میگه باید طبیعی زایمان کنی دوقلو باردارم میگه اگه سزارین کنی هر مشکلی پیش بیاد با خودت ممکنه فلج بشی.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

مگه الکیه دوقلوطبیعی بیاری؟؟بایدسردوتاشون پایین باشه وخودتم توان داشته باشی بتونی دوتاروبیاری...توهمون اتاقم بایدوسایل سزارین اماده باشه ک اگه نشدسزبشی...الانم علم اونقدرپیشرفت کرده فلج چیه

مگه داریم حسی قشنگ ترازوجودتوتووجودم؟؟؟😍❤خوش اومدی تودلی مامان....شکرت خدایاک بعدیکسال اینقدرقشنگ بم نظرکردی...خدایاخودت حافظ سلامتی تودلیم باشوسالم بذارش توبغلم...میدونم این ماه ماه معجزه منه واتفاق فوق العاده ایی برام افتاده خدایاشکرت
2738

وا دوقلو که طبیعی نمیشه....

یعنی این همه خانم سز میشن فلج میشن؟؟؟؟؟؟

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
😂😂😂میخواد هزینه نده شوهرت داره میترسونتت چرا فلج شی اخه؟ منم دوقلوهامو سزارین کردم الانم سالمم

دوقلو رو حتمن سزارین میکنن یا طبیعی هم میشه چند هفته سز شدید بعدش خیلی درد داشتی

مطمئنا تشخیص دکترت از تشخیص همسرت معتبرتره.  اگه برعکس شد چی؟ طبیعی زایمان کردی و خدایی نکرده ...

اره میترسم تو طبیعی برا یکیشون مشکل پیش بیاد اصلن طبیعی نمیخام پسرم طبیعی بود خیلی درد کشیدم

2706