2733
2734
عنوان

کسی تاحالانامه به فرشتگان مقرب خدانوشته

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 49 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا این چه جوریه میشه بگین من نمیدونم فقط میدونم اینکه نوشتن موثره 

ننویس ب نظر من 

سرچ کنیدبرات میاره

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
من نوشتم درس دخترم خیلی خوب بشه عاقل و باهوش بشه تو مدرسه همه دوسش داشته باشن و همه چی بر عکس شد ...

ببرش مشاوره اولن دومن ببین چکارش میکنی ازصبح تاشب باجیغ ودادروسرش انتظارنداشته باش بچت خوب بشه سوما بایدباآرزوت پیش بری خودتم ازته دل بخوای وایمان داشته باشی بهش تودرساشم کمکش کن توبایدتواون مسیرقراربگیری تابشه نشستی میگی لنگش کن نمیشه که

🤲🥰به لطف خداوندعزیزم تا۹/۹/۹۹شغل ودرآمدعالی،ازدواج وعشق موفق🥰🤲خدایاشکرت
2731
ببرش مشاوره اولن دومن ببین چکارش میکنی ازصبح تاشب باجیغ ودادروسرش انتظارنداشته باش بچت خوب بشه سوما ...

اولا مشاور چرا؟

دوماً من معتقد نیستم

حالا ان شاءالله شما جواب بگیری.

بعدشم هر کی توی مدرسه بحث داشته باشه یادر درسش معمولی باید بره مشاوره؟

من میگم با این چیزای فقط خودمون رو گول میدیم.

من خیلی در موردشون خوندم

و خیلی نقد شده هست.

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
نوشتن اره شاید موثر باشه ولی فرشتگان نه اصلا جایگاه ما از فرشتگان بالاتر هست یا حداقل من مخالفم

کی گفته والاانسانهاییکه ازفرشته هابالاتربودن پیامبران معصوم وبیگناه بودن وائمه وشهدا نه ماهاکه دروغ میگیم،تهمت میزنیم،غیبت میشنویم ومیگیم و.....اون مرتبه که انسان ازفرشته بالاترمیره اون شامل حال همه نمیشه فرشتگان مقرب الهی عاری ازهرگونه گناه هستن

کی گفته والاانسانهاییکه ازفرشته هابالاتربودن پیامبران معصوم وبیگناه بودن وائمه وشهدا نه ماهاکه دروغ ...

منظورم با جایگاه انسان در برابر فرشته ها هست 

بله اینکه مسلمه اولیا خدا از ما بالاترن

من با نفس انسان هستم 

اولیا خدا هم انسان بودن 

.

زمان الهیش کی هست

دیگه اینونه من میدونم نه شماخداوندبه این انرواقف تره نبایدهی فضولی کنیم یاهی بگیم کی چه وقت چرا...اه ولش کن...چرانشد...بسپاربخداوندشایدسال دیگه،ماه دیگه سه سال دیگه جوری خداونداگه خیرت باشه جورش میکنه که نگو،،یه خانمه میگفت۱۶ساله باپسر۲۰ساله😳عاشق هم بودن بشدت همومیخواستن اماااااااا هردوخونواده مخالف بودن هرچی دعاکرده بود درخواست دادبه خداوندنشدکه نشد،خب چرااا،به نظرخوداین خانم که عاقلانه هم میگفت اون زمان زمان الهیش نبودوحق بودکه نشه چرا؟چون پسربیکار،دخترسن کم،بیپول بودن وخونواده هامیتونستن مانع بشن که شدن،امااگر۷سال دیگه میومد وصبرمیکردن واون دختربزرگ میشدوعاقلتروپسرم سروسامان میگرفت مانعی نداشتن پس زمان الهیش ومکانش مناسب نبوده اصلااااصرارنبایدکردبایدسپردبه خدا

دیگه اینونه من میدونم نه شماخداوندبه این انرواقف تره نبایدهی فضولی کنیم یاهی بگیم کی چه وقت چرا...اه ...

من فکر کردم میگین باید زمان خاص بنویسین ممنونم ازت 

ان شاالله صلاحم باشه دوتاحاجتم

منظورم با جایگاه انسان در برابر فرشته ها هست  بله اینکه مسلمه اولیا خدا از ما بالاترن من با ن ...

ولی خداوندوقتی ازجبرئیل،اسرافیل وبقیه فرشته هابه نیکی یادکرده واینقدرعظمت داشتن که خداوندبرای وحی برانسان فرستاده ویانگهبان ماشدن یااینکه کارهای نیک وبدرومینویسن حتماااا میتونن واسطه ی خوبی باشن،

ولی خداوندوقتی ازجبرئیل،اسرافیل وبقیه فرشته هابه نیکی یادکرده واینقدرعظمت داشتن که خداوندبرای وحی بر ...

بله درست می‌فرمایید منم قبول دارم

ولی اون فرشتگانی ک برای نامه هست فرق دارن 

اسمهای خاصی دارن 

.من اینطور برداشت کردم 

حالا ان شاءالله شما جواب میگیرید