2733
2739
عنوان

متخصص مغز و اعصاب خوب تو تهران میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 300283 بازدید | 202 پست

سلام

دکتر فرشته اسفندیاری بهترین متخصص مغز و اعصاب در تهران هست بنظرم، البته ایشون بصورت تخصصی در زمینه درمان سردرد و میگرن فعالیت می کنن، من که خیلی راضی بودم ازشون چون هم وقت گذاشتن هم بدقت مدارکم رو بررسی کردن و میگرن من رو کاملا درمان کردن. برای دریافت اطلاعات تماس دکتر فرشته اسفنندیاری به وبسایتش مراجعه کنید.

سلام دکتر اسفندیاری بهترین متخصص مغز و اعصاب در تهران هست،برای بیماریهای سردرد عالیه اینم آدرسش ht ...

سلام

منم برای درمان سردرد به دکتر فرشته اسفندیاری مراجعه کردم، کارشون فوق العادست، دانش ایشون خیلی بروز هست، بهترین متخصص مغز و اعصاب در تهران که دیدمم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان

دکتر فرشته اسفندیاری بهترین متخصص مغز و اعصاب در تهران هست چون علاوه بر داشتن دانش بالا و بروز برای بیمار وقت میزاره و به دقت معاینه میکنه، برای دریافت آدرس مطب دکتر فرشته اسفندیاری روی لینک کلیک کنید

2728

سلام 

پسرمن به دلیل تومور مغزی وضعیت بسیار بدی داشت،من و همسرم پیش هر دکتری تو تهران که فکرشو بکنید رفتیم،همشون میگفتن تومور چسبیده به هیپوتالاموس هست و خطرناکه،میگفتن جای خیلی بدی هست عمل خطرناکه.تا اینکه تصمیم گرفتیم ببریمش هانوفر آلمان پیش دکتر سمیعی،از طریق دفترشون تو تهران مدارک لازم رو واسه دکتر ایمیل میکنن و ما منتظر بررسی آقای دکتر و تشخیص نهایی ایشون و همچنین منتظر پذیرش شدیم.تا اینکه جوابش اومد و نظر ایشون هم این بود که عمل های ریسکه وباید از طریق شیمی درمانی تومور درمان بشه.خلاصه قبول نکردن که عمل کنن و پسرم در حین شیمی درمانی وضعیتش بدتر شد،سردردای مداوم و شدید،تشنج های وحشتناک،تا اینه توی یه ام آر آی نشون داد که توده تو حین شیمی درمانی نه تنها کوچیک نشده بلکه رشد کرده و وضع پسرم وخیم شد رفت تو آی سی یو همه علائم حیاتیش بهم ریخت،یه بار قلبش ایستاد دوباره برش گردوندن.خلاصه کنم تو این وضعیت همسرم از همه جا مشاوره میگرفت که چیکار کنیم و کجا ببریمش.تا اینکه دکتر محمد رضا کلانتر معتمد رئیس بیمارستان بهمن،دکتر قدسی رو به ما معرفی کردن و از نظر ایشون دکتر سید محمد قدسی تو ایران جراحی بسیار حاذق و حتی بسیار بهتر از جراحان معروف خارج از ایران هستن.خلاصه ایشون قبول کردن پسرم رو جراحی کنن،پسرم از تو آی سی یو با وضعیت بسیار بدی به اتاق عمل رفت،بعد از شش ساعت دکتر اومد بیرون گفت پسرتون اگر عمل نمیشد به دلیل فشار زیاد توده  24. ساعت بیشتر زنده نبود.....

تو شرایطی که همه پزشکا گفتن عمل خطرناکه ایشون برای نجات جان بیمار حاضر شد یک عمل بسیار خطرناک رو انجام بده.و موفق هم بودن،مریضای توی مطب ایشون همگی به اتفاق میگن دستش سبکه.

من توی این ایام فهمیدم که بعضی از پزشکای معروف مغز و اعصاب  حتی تو ایران ،که آوازه دارن برای اینکه شهرتشون خراب نشه رو کیس های بیمار خطرناک ریسک نمیکنن و اصلا قبول نمیکنن که عملشون کنن..

تو ایران خودمون الان دو تا جراح مغز و اعصاب داریم که بهترین تو ایران و حتی در دنیا هستن،و به مراتب از دکتر سمیعی هم حتی بهتر،شک نکنید،این حاصل بررسی دقیق یک خانواده هست که برای نجات فرزندشون همه ی تلاششون رو دارن انجام میدن،تو ایران خودمون:

دکتر سید محمد قدسی

دکتر گیو شریفی

سلام  پسرمن به دلیل تومور مغزی وضعیت بسیار بدی داشت،من و همسرم پیش هر دکتری تو تهران که فکرشو ...

سلام تشخیصشون هم خوب هست مادر من بی علت دو ماهه نه می تونه راه بره نه حرف بزنه دکترا گفتن اعصابشه ودارن شوک می دن اما روز یه روز بدتر میشه 

«أَلا بِذِکرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ القُلُوبُ

خواهرمن مشکل گردن درد داشت بهش گفته بودن حتما باید بره پیش متخصص مغز و اعصاب ماهم خیلی دکتر رفتیم و  اصلا خوب نشده بود آخر سر با معرفی یکی از دوستاش رفت پیش دکتر مهربان و با چند جلسه دارو درمانی و نوار عصب و عضله انجام دادن الان خداروشکر خوب شده و مشکلی نداره 

2740

من خودم برای مادرم خیلیییی دنبال دکتر گشتم هرجا میبردمش یکی میگفت میگرن داره اون یکی میگفت آلزایمر داره یکی دیگه میگفت عصبیه بعدش خوب میشه. آخرشم استادم یه دکتر به اسم ناصر مهربان. واقعا این دکتر خیلیییییی خوبه چون انقدررر برای بیمارش وقت میذاره اکثر تشخیصاش دقیقه دقیقه نه اینکه مثل دکترای دیگه هنوز 50 ثانیه طرفو ندیده 100 تا بیماری بهش نسبت میده و شکمشو میبنده به داروهای رنگارنگ.

اگر خواستی حتما برو پیشش عزیزم. این آدرس اینستاشه که من دنبالش میکنم ادرس و شمارش تو بیو اینستاش هستhttp://instagram.com/drmehrabann

سلام من به خطار اینکه داییم توی جنگ خیلی اذیت شده بود و مشکل اعصاب پیدا کرده بود، خیلی دنبال یه متخصص مغز اعصاب خوب گشتم. اتفاقا پیش خیلی هاشونم رفتیم. ولی اگه راستشو بخوای هیچکدوم به اندازه دکتر مهربان کمکش نکرد. شمارشو براتون می ذارم انشالله مشکل شما هم حل بشه. ۲۲۵۷۸۵۷۵

ناصر مهربان کارش خیلی خوبه به نظرم یبار بری پیشش خودت اینو میفهمی. من خودم برای سردرد میگرنم میرم پیشش دکتریه که قشنگ برای بیمارش وقت میذاره ازینایی نیست که یدیقه ببینتت و هزارجور درد و مرزم بهت نسبت بده و ببنده به داروهای الکی 

من این شماره رو دارم ازش   02122578575

من یه دکتر تو پاسداران میشناسم اسمش ناصر مهربانه خیلی مامانم ازش تعریف میکنه. مادربزرگمو برای آلزایمر برده بودن پیشش خیلی ازش راضی بودن فکر کنم تو اینترنت اسمشو سرچ کنی ادرس و شمارش رو میاره

پدر من حرکاتش کند شده بود حافظه اش مشکل پیدا کرده بود چند جا بردیم بهمون گفتن پارکینسون داره و دارو دادن ولی بدتر شد با پرس و جو دکتری به اسم ناصر مهربان بهم معرفی کردند وقت گرفتم آقای دکتر خیلی برامون وقت گذاشت معاینه کرد بعد از گرفتن عکس بهمون گفت که پارکینسون نیست و افزایش  مایع مغز هست بستری کرد بیمارستان و با سه بار ال پی و کم کردن مایع مغزی حال پدرم خیلی بهتر شد و بعد از دکتر جراح کمک گرفت برای پدرم شانت گذاشتن و شکر خدا بعد از سه ماه حال پدرم خیلی خوبه من از آقای دکتر مهربان به خاطر وقتی که گذاشتند دقتی که کردند و احساس مسئولیتی که داشتن تشکر میکنم فوق العاده هستند و براشون آرزوی سلامتی دارم. 

یکی از آشناهامون سابقه حملات میگرنی داشت چند وقت پیش بخاطر مشکل خون ریزی به متخصص زنان مراجعه کرده بهش داروی هورمونی داده بود سردردهاش خیلی بدتر شده بود.به متخصص مغز و اعصاب مراجعه کردیم گفت که بخاطر مصرف دارو میگرنش بدتر شده دارو داد ولی سردرد برطرف نشد پیش دوتا متخصص دیگه هم بردیم و نظرشون همین بود ولی سردرد ها خوب نمیشد تااینکه دکتر ناصر مهربان رو بهمون معرفی کردن آقای دکتر بعد از چندتا سوال و معاینه دقیق ته چشم مریضمون رو نگاه کرد و گفت که این درد مربوط به میگرن نیست براشون ام آر آی اورژانسی خواست و زود بستری کرد بخاطر دارو خون توی رگهای مغز لخته شده بود که با اقداماتی که آقای دکتر انجام دادند لخته برطرف شد و جون مریضمون نجات پیدا کرد از آقای دکتر بخاطر وقتی که گذاشتند وبا صبر و حوصله معاینه کردند و جون مریضون رو نجات دادند تشکر می کنم.

09373533992این شماره مطبشون هست

Drmehrabann اینستاگرام دکتر هست

برای درمان سردرد به کلینیک سردرد دکتر فرشته اسفندیاری مراجعه کردم، هم تجهیزاتشون بروز بود و هم خانم دکتر اسفندیاری تشخیصشون عالی بود، مدتیه درمان میگرن رو شروع کردم و خیلی بهترم مطالب خوبی درباره سردرد روی سایتشون میزارن، میتونید از اینجا به سایت دکتر فرشته اسفندیاری برید.مطب دکتر اسفندیاری در تهران هست اینم شماره تماسش: 02122923595