2737
2734
عنوان

متخصص مغز و اعصاب خوب تو تهران میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 300293 بازدید | 202 پست
سلام لطفا متخصص خوب مغز واعصاب در تهران برای ضربه ی مغزی در اثر تصادف معرفی کنید.

اگه برای کودک می خوای

دکترلادن افشار خاص فوق تخصص بیماریهای مغز و اعصاب کودکان
آدرس:تهران،بالاتر از میدان ونک،خ ولیعصرشمالی،خ برادران شریفی،جنب بانک مسکن،پ61
02188665452

http://doctor-afshar.ir/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر یاراحمدی عالیه تازه هم از امریکا اومده اصلا جراحی نمیکنه من بچه ام دو سال بود می گفتن صرع داره ...

سلام عزیزم ببخشید دقیقا همین اتفاقی که برای بچه شمد افتاد برای منم ابتاد .پسرم دو ماه داروی ضد تشنج استفاده کرد اما خوب نشد .دکتر یار احمدی گفتن صرع نبوده .میخواهم ببینم الان بعد اینهمه مدت فرزند شما مشکلی نداره؟ من همش نگران آینده ام. که نکنه دکتر یار احمدی اشتباه کنن.اخه ۴ تا فوق تخصص اطفال گفته بودن صرع داره

2728
2738

من میگرن داشتم مادرم هم  اختلال خواب و حافظه داشت خدا حفظشون کنه خانم دکتر شبنم رفیع زاده  ما رو معالجه کرد ایشان  به حق با اخلاق ترین و با سواد ترین  متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات و نورولوژی در غرب تهران هستند یکی از مطباشون ستارخان روبروی برق آلستوم طبقه همکف کلینیک پارته شمارش 44205020 و مطب دیگش منطقه 18 شهرک ولیعصر خیابان یاران طبقه همکف مجتمع حکیمه شمارش 66220700

دکتر ناصر مهربان حرف نداره کارش و من خودم کارشو از نزدیک دیدم و نتیجه بخش بود به کارش متعهده پولکی الکی نیست . واسه بیماراش وقت میزاره ما هرجا رفتیم یه دقیه به زور نوار مغز میگیرند این دکتر نزدیک ۵۰ دقیقه نوار می گیره . شمارشو میزارم که خواستی مشاوره بگیری. 

۰۲۱۲۲۵۷۸۵۷۵

اگر متخصص مغز و اعصاب برای درمان سردرد و میگرن میخواید به دکتر فرشته اسفندیاری مراجعه کنید، فقط بیمارن مبتلا به سردرد رو میبینه، کارشون عالیه این شمارشه: 02122923595