2733
2734
عنوان

متخصص مغز و اعصاب خوب تو تهران میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 300283 بازدید | 202 پست

سلام به همگی من یه دکتر مثل دکتر سمیعی میخوام مامانم مغزش کوچیک شده واب اورده و الزایمر شدید گرفته در سن ۶۰ سالگی تو رو خدا اگر کسی دکتر خوب سراغ داره بگه جلوی چشمم مادرم داره اب میشه دکتر جراح قبولش نمیکنن چون در حیطه کاریشون نیست متخصص یا فوق تخصص مغز واعصاب میخوام ممنون از لطفتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دکتر یاراحمدی عالیه تازه هم از امریکا اومده اصلا جراحی نمیکنه من بچه ام دو سال بود می گفتن صرع داره همه دکتری رفتم یه سری دارو فقط به خوردش میدادن پیش این دکتر رفتم گفت اصلا صرع نداره زودی خوب شد

دکتر صمدیان بیمارستان دی مادر و چند تا از اقوام من را دکتر صمدیان عمل کرد عالی بود ایشون واقعا پنجه ...

دکتر صمدیان واقعا عالی هستن و یکی از دکترای عالی توی جراحی های مغز و ستون فقرات هستن اطلاععاتشونو از اینجا ببینید 

http://drsamadian.com ی سری عمل هاش اینجا بود

2738
دکتر یاراحمدی تازه از امریکا اومده فقط مطبش خیلی شلوغه وقت بگیر برو چون معطل میشی همینطوری بری

من رفتم پیش این دکتر البته به عنوان همراه اتفاقا خیلی مهربون بودند چون راهمون دور بود بین مریض رفتیم خیلی دکتر باسوادیه 

سلام به همگی من یه دکتر مثل دکتر سمیعی میخوام مامانم مغزش کوچیک شده واب اورده و الزایمر شدید گرفته د ...

سلام دوست عزیز پدر منم دکتر تشخیص داده مغزش کوچک شده کلی دارو داده ولی هیچ اثری نداشت شما دکتر خوب پیدا کردید نتیجه ای گرفتید ؟

بهترین جراح های مغز تو ایران تو بیمارستان خاتم هستن خود پروفسور سمیعی هم که میاد میره بیمارستان خاتم.

دکتر قدسی هم قدیما خاتم بود الان نمیدونم کجاست اخرین بار تو بهمن هم دیدمش.

دکتر گیو شریفی هم معروفه.

دکتر هوشنگ معین هم تهران نیست ولی یکی از بهترین جراح های ایران هست المان درس خونده تو خاتم هم قبلا عمل میکرد.

فقط نگفتی متخصص مغزو اعصاب میخوای یا جراح مغز.

چون سمیعی جراح مغز هست.