2737
2734

بیشترین تغییرات برای یک دختر نوجوان در دوران بلوغ رخ می‌دهد. آن‌ها از نظر روحی و جسمی تحولات بزرگی را تجربه می‌کنند. درک حجم عظیمی از این تغییرات برای یک دختر نوجوان ممکن است سخت و دردناک باشد. از همین رو وقتی به خودش می‌آید متوجه می‌شود که تحت فشار زیادی قرار دارد. در دوران بلوغ تغییراتی که دختران نوجوان آن را تجربه می‌کنند بیشتر از پسران است، به همین دلیل والدین باید با توجهات جدی و برنامه‌ریزی دقیق، همراه همیشگی دختر خود باشند تا این دوران را با فشار کمتری پشت سر بگذارد. ما در ادامه قصد داریم به بررسی تغییراتی که دختران نوجوان با آن روبه‌رو می‌شوند و همچنین چگونگی رفتار والدین بپردازیم. پس با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شما باید برسی به 45 یا 50 کیلو

سعی کن گیاده روی هر روز یه ساعت انجام بده 

غذاهاتم سالم بخور و دور فست فود و سرخ کردنی و اینارو تا اطلاع ثانوی خط بکش

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
من رژیم گرفتن باسم سخته خوب ادم چاق نمتونه جلوی خوردنشو بگیره مخصوصا من  من مچ پام درد میکرد ا ...

عزیزم به کارشناس تغذیه مراجعه کن چون توی سن رشد هستی هر رژیمی مناسب سنت نیست

2738
من رژیم گرفتن باسم سخته خوب ادم چاق نمتونه جلوی خوردنشو بگیره مخصوصا من  من مچ پام درد میکرد ا ...

ببین عزیزم

اگر برای سلامتیت میخوای تلاش کنی

زیر نظر یک مربی برو باشگاه 

عرق کردن و درد بدن اوایل ورزش برای کسی که هیچوقت ورزش نکرده طبیعیه 

من هنوزم میرم باشگاه درد میگیره بدنم و میبنده بدنم ، حتی خود مربیمم میگیره عضلاتش

پس این بهانس 

اگر واقعا میخوای تغییر ایجاد کنی ورزش کن 

اول بگو چندسالته تا برای رژیمم بگم بهت اگر سنت کمه لازم به رژیم نیست فقط سعی کن لقمه هاتو بیشتر بجویی و میان وعده داشته باشی تا موقع ناهار و شام پرخوری نکنی

زیاده که من ۵۹ کیلو ام ولی تپل دیده میشم:)

احتمالا درصد چربی بدنت بالاس، چربی وزن نداره، حجم داره

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊