2737
2739
من که مشکلی برام پیش نیومد 

در بلند مدت مشکلات معلوم میشه 

البته هر چاقی مرض نیس ولی در هر صورت کاهش وزن به سلامت کمک می‌کنه  

چاقی برای مفاصل و حتی برای بارداری خطر داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من قدم اندازه شماس

وزنم 48 هست... خیلی خوب و ایده آل هست این وزن

تو سعی کن اول 50 بشه وزنت... 

یه برنامه هست به اسم کرفس...بازار داره میتونی دانلود کنی

اونجا هرچی میخوری کالری شو حساب میکنه برات 

وزن ایده آل تو هم میگه

من قدم 160 وزنمم بین 69،70 البته در حال رژیمم😀 خیلی بده به خدا اونقد اذیت شدم که انبار گفتم باید ...

با تاپیک لاغری هدفمند😀

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 
2728
انشالله    

😁❤

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 
در بلند مدت مشکلات معلوم میشه  البته هر چاقی مرض نیس ولی در هر صورت کاهش وزن به سلامت کمک می‌ک ...

البته من ۳۵ سالمه و بچه هم دارم 

گرچه با حرف شما کاملا موافقم 

قطعا تناسب اندام خیلی مهمه

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
2740
لینکشو بزار لطفا

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4622640/زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-بامداد-خمار-عضو-جدید-نمیگیریم?page=1

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
۱۹ کیلو میشه اضافه وزن؟

یکم خواستم دلداری بدم😆ولی واقعا نمیشه گفته چاقه یا نیست،مثلا من وزنم کاملا متناسبه ولی چاقم چون فرم بدنم بده،جوریه که چربی فقط تو بالاتنمه و همین باعث بدهیکل شدن و چاق به نظر اومدنم میشه ولی یکی ممکنه فرم بدنش جوری باشه که چربی بره تو پایین تنش این ادم با اضافه وزن هم اندامش قشنگه

من رژیم گرفتن باسم سخته خوب ادم چاق نمتونه جلوی خوردنشو بگیره مخصوصا من 

من مچ پام درد میکرد اون موقع ۱۰ سال داشتم دکتر گفت بخاطر چاقیت و سنگینی وزنت هست 

خیلیا بم میگن کم کن ولی نمتونم ورزشم برای ادمی ب قد و وزن من واقعا سخته اینکه خودمو تکون بدم ، ی خرده حرکت میکنم نفسم بند میاد و عرق میکنم همه هم سن و سالای اطرافم لاغرن ومن چاقم و خودمو نمیتونم تکون بدم حتی راه رفتن همه دوستام میگن لاغر شو چ خبرته و من بهشون حسودی میکنم لطفا بم کمک کنین مامانم میخواست لاغرم کنه ول نمتونه هی میگی خودتو تکون بده شورشو در نیار

لطفا حوصله کنین و بخونین و کمک کنین 

راستی من چربیم دارم و بالاس 😢

من رژیم گرفتن باسم سخته خوب ادم چاق نمتونه جلوی خوردنشو بگیره مخصوصا من  من مچ پام درد میکرد ا ...

هروقت گرسنه شدی هویج یا خیارسبز یا میوه. بخور خودتو سیر کن غذاهای پرکالری نکن

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
2706