2737
2734
عنوان

شیک باش! جملات کاربردی ! تعارف ها و...

| مشاهده متن کامل بحث + 169208 بازدید | 315 پست
من میگم دختر گلتون چطوره یا اگر صمیمی و نزدیک باشم میگم مثلا درسای عزیزم چه طوره یا طلای خاله چه طوره ؟
هر که از خدا پروا کند خداوند راه خروج از مشکلات و گناهان را برای او فراهم کند و از جایی که گمان نمی برد روزیش دهد و هر کس بر خدا توکل کند خدا برای او کافی است خداوند به ثمر رساننده امر خویش است و برای هر چیزی قدری نهاده است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خسته نباشید =خدا قوت
هر که از خدا پروا کند خداوند راه خروج از مشکلات و گناهان را برای او فراهم کند و از جایی که گمان نمی برد روزیش دهد و هر کس بر خدا توکل کند خدا برای او کافی است خداوند به ثمر رساننده امر خویش است و برای هر چیزی قدری نهاده است
2742
خوب ایلار بستگی داره اون طرف چی بگه؟ مثلا شما میگی مریم خانم خوب هستن؟ اون میگه : خوبن. سلام دارن خدمتتون . شما میگید: سلامت باشند. سلام منو بهشون برسونید یا اگه صمیمی تر باشید دیگه تعارف نمیخواد از کار وبارش سوال میپرسی
دوستان وقتی مهمونی میاد برامون . و قبل از اومدنش یه مهمون یا چند تا مهمون داریم . حتما به همدیگه معرفی کنیم . و اینو به عهده مهمونا نزاریم . خیلی جاها رفتم که اینطور بوده و خوشم نیومده
نمی دانم چرا حضرت دوست , لطف ویژه ای دارد به من !
2740
مهنا من مثلا شاغلم هستم اما روابط خانوادگی با غریبه ها نداشتیم هیچوقت بعد ازدواجمم خیلی کم ، کلا خودمو راحت کردم از هرکسی خوشم نیاد رفت و آمد نمیکنم
به کرم های اطرافتان پیله نکنید!!! توهّم پروانه شدن می گیرند...
متاسفانه بچه های جاریهای من به شدتتت فضولن . من هیچ وقت دوست ندارم بچم جایی فضولی کنه . و وقتی از اونجا اومدیم بیرون صاحیخونه بگه .اخییییش رفتن
نوک طلا اگر دو تا بودن چیکار می کنی خخخخخخخخخخ
می دونم بچه است دیگه . ولی باید مادرش یاد بده . وقتی شمعدونا رو دست میزنه یه اسباب بازی چیزی بهش بدیم مشغول بشه . من همیشه چند تا سی دی کارتن دارم . مهمون که بچه داشته باشه میزارم نگاه کنه . کمتر فضولی میکن
2706