2752
2734
عنوان

شیک باش! جملات کاربردی ! تعارف ها و...

| مشاهده متن کامل بحث + 169425 بازدید | 315 پست
من میگم دختر گلتون چطوره یا اگر صمیمی و نزدیک باشم میگم مثلا درسای عزیزم چه طوره یا طلای خاله چه طوره ؟
هر که از خدا پروا کند خداوند راه خروج از مشکلات و گناهان را برای او فراهم کند و از جایی که گمان نمی برد روزیش دهد و هر کس بر خدا توکل کند خدا برای او کافی است خداوند به ثمر رساننده امر خویش است و برای هر چیزی قدری نهاده است

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خسته نباشید =خدا قوت
هر که از خدا پروا کند خداوند راه خروج از مشکلات و گناهان را برای او فراهم کند و از جایی که گمان نمی برد روزیش دهد و هر کس بر خدا توکل کند خدا برای او کافی است خداوند به ثمر رساننده امر خویش است و برای هر چیزی قدری نهاده است
2731
خوب ایلار بستگی داره اون طرف چی بگه؟ مثلا شما میگی مریم خانم خوب هستن؟ اون میگه : خوبن. سلام دارن خدمتتون . شما میگید: سلامت باشند. سلام منو بهشون برسونید یا اگه صمیمی تر باشید دیگه تعارف نمیخواد از کار وبارش سوال میپرسی
دوستان وقتی مهمونی میاد برامون . و قبل از اومدنش یه مهمون یا چند تا مهمون داریم . حتما به همدیگه معرفی کنیم . و اینو به عهده مهمونا نزاریم . خیلی جاها رفتم که اینطور بوده و خوشم نیومده
نمی دانم چرا حضرت دوست , لطف ویژه ای دارد به من !
مهنا من مثلا شاغلم هستم اما روابط خانوادگی با غریبه ها نداشتیم هیچوقت بعد ازدواجمم خیلی کم ، کلا خودمو راحت کردم از هرکسی خوشم نیاد رفت و آمد نمیکنم
به کرم های اطرافتان پیله نکنید!!! توهّم پروانه شدن می گیرند...
متاسفانه بچه های جاریهای من به شدتتت فضولن . من هیچ وقت دوست ندارم بچم جایی فضولی کنه . و وقتی از اونجا اومدیم بیرون صاحیخونه بگه .اخییییش رفتن
نوک طلا اگر دو تا بودن چیکار می کنی خخخخخخخخخخ
می دونم بچه است دیگه . ولی باید مادرش یاد بده . وقتی شمعدونا رو دست میزنه یه اسباب بازی چیزی بهش بدیم مشغول بشه . من همیشه چند تا سی دی کارتن دارم . مهمون که بچه داشته باشه میزارم نگاه کنه . کمتر فضولی میکن
2706