2733
2734
عنوان

انتخاب اسم پسر

612 بازدید | 70 پست

حالم بد بود خيلي درد داشتم از دست خانواده شوهرم هم داشتم گريه ميكردم قران باز كردم بين نمازم بخونم اروم شم اول سوره  مريم اومد اون موقع نميدونستم جنسيت چيه ولي گفتم دختر باشه ميذارم ماريا

حالا فهميدم پسره ميخوام بزارم مسيح

همه ميگن مگه مسيحي اي😐😐😐😐

خرافاتي نيستم ولي به دلم افتاده

همايون

پناه

آتيلا

مهراد

هم تو گزينه ها هست

ملاكم علم اعداده

شما پيشنهادي دارين؟

مرنج و مرنجان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مهراد هم خوبه 

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

من عاشق اسم مسیح بودم 

همسرم گف بزاریم ویهان

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 

من مسیح خیلی دوست  دارم

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2740
2706