2737
2734
عنوان

کدوماتون الان از ازدواج راضی یا ناراضی هستین چرا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1050 بازدید | 108 پست
من یکماهه ازدواج کردم نااااااراااضی امممممم خیلییییی بده خیلییی خیلییییی عاقا ازدواج نکنیدددددددد... ...

چرا؟بدی هاشوبگو

من مطمئنم اگه یه روزی پولداربشم فرداش امام زمان ظهور میکنه وهمه چی صلواتی میشه!😏🤦
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یکماهه ازدواج کردم نااااااراااضی امممممم خیلییییی بده خیلییی خیلییییی عاقا ازدواج نکنیدددددددد... ...

یک ماه؟ توو یک ماه انقد ناراضی؟ درست انتخاب کردی؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731
2740

ازدواج خوب یکی از بزرگترین و بهترین نعمت هایی که یه بنده میتونه طعمش را بچشه،فقط باید واقعا نیمه گمشده ی خودت باشه، سعی کن با توکل و فکر باز و دور از احساس ازدواج کنی،من خدا را شکر خیلی راضی ام ولی نازایی اذیتم میکنه،اگه زمان برگرده عقب ازدواج نمیکردم که پسر مردم درگیر بیماری من نشه😔😔😔😔

یا امام حسین سه سال بود این موقعها کارهام را میکردم واسه سفر به بهترین نقطه دنیا،چه سخته که امسال اربعین ندارم،تو را به سه ساله ات قسم میدم برام پدری کنی و از خدا بخوای بهم یه بچه صالح و سالم بده و سال دیگه بیارمش پابوست،اگه امضام را خوندید دعام کنید🥺🥺

مسئله اینه عزیزم،توهزارسالم با یه مرد آشنایی داشته باشیا،بعد ک بری باهاش زیر یه سقف تازه میفهمی ک اون مرد،مرد زندگیت هست یانیست؟درسته توی دوره ی آشنایی خیلی چیزا ازهم میدونید،ولی درکل زیر یه سقف ک برید همه روشن میشه،واقعا هم هندوانه ی سربسته ست ازدواج.فقط خداشانس بده خوشبخت بشی

من مجردی خیلی سختی کشیدم،همیشه ازخدامیخواستم متاهل ک بشم خوشبخت بشم و راضی،خداراشکر راضی ام الان

✍️... دُنیـــایِ خوبیــها گُــذَشـت ...✍️
2706