2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه یکم زمان صرف یادگیری بشه اتفاقا یه سبک زندگی سالمه

ببین من دو تا روایت خوندم اینکه نباید ۴۰ روز گوشت قرمز رو ترک کردواینکه شکمتون رو گورستان حیوانات نکنید گوشت زیاد میگن آدمو هار میکنه هر چیزی اعتدالش خوبه باز هم هرکسی اعتقادی داره 

برای صبحانه خیار گوجه  ارده شیره خرما انگور سه شیره مربا عسل ارده شکلاتی تا زه طعم های دیگه هم داره من هنو امتحان نکردم من شنیدم هندوانه رو برگرکنی طعم گوشت میده ولی تاحالا امتحان نکردم قارچ هم کبابش فوق العادس

2731
عزیزم در رستورانهای گیاهی هر غذایی که فکرش رو بکنی طبخ و سرو میشه ..جوجه ی گیاهی،چلو کباب گیاهی،ماهی ...

طعمشونم عین اون غذاها میشه؟من فقط پنیرپیتزا میخوام ک گیاهی باشه یا از شیر بز یا گوسفند باشه😔😔😔😔

طعمشونم عین اون غذاها میشه؟من فقط پنیرپیتزا میخوام ک گیاهی باشه یا از شیر بز یا گوسفند باشه😔😔😔😔

عزیزم من تو زندگیم هیچ وقت طعم گوشت،مرغ و ماهی رو نچشیدم.. اما یکی از دوستان همه‌ چیز خوارم سبزی پلو ماهی رو که تست کرد می‌گفت عین ماهی واقعیست.. پنیر پیتزا و هم از شیر سویا درست میکنند ..به نظرم بتونی از رستورانهای گیاهی تهیه اش کنی.اگر تهران هستی برو رستوران زمین

نی نی دارین؟تی وی یدونه مستند بود زنه نوزادش رشد نمیکرد دکترقبل اینکه اینا بگن  گفت گیاهخوارین ...

نه عزیزم من بچه ندارم ولی خواهرم و شوهرش هم گیاهخوارن الان ی دختر 5 ساله داره موردی تو رشدش نداره . من الان دیگه داره میشه 6 سال که گیاهخوارم کلا تصورات اشتباهی از گیاه خواری هست فقط هم بخاطر تبلیغات اشتباه رسانه ها هست چون گوشت و لبنیات یک صنعت بزرگه که به هیچ وجه نمیزارن از پا بیوفته . و تمام مسائل سرطان آلزایمر مشکلات روده و دیابت از گوشت منشا میگیره و حتی علوم اشتباه به پزشکا تدریس میشه و سازمان سرطان آمریکا حتی گوشت فراوری شده را تبلیغ میکنه و میدونه هم مضر هست یا همین ایران خودمون قبل کرونا بخاطر تغذیه دام و ... از ذرت آلوده گفتن لبنیات نخورید و یک هفته تحریم کنید ولی تا کرونا اومد اولین چیزی که تبلیغ کردن این بود که لبنیات بخورید درصورتی که اصلا خوب نیست پس تبلیغات اسمش روشه و خیلی مستندات و ... را نمیشه بهش اعتماد کرد . تنها چیزی که خیلی سیستم ایمنی را قوی میکنه ویتامین ها هستن مثل دی و سی و برای جذب پروتیین که نقش مهمی داره شما لازم نیست گوشت بخوری چون همین الان هم شما 80 درصد پروتیینی که داری میگیری گیاهی هست چرا چون مثلا شما خورشت سبزی میپزی 80 درصدش سبزی و لوبیا هست 20 درصد گوشت یا قیمه و .... تازه این غذا را با برنج یا نون میخوری تازه . و فرق پروتئین گوشت با پروتئین گیاه اینه که گوسفند میاد فقط علف میخوره پروتینشو و مواد مغذیشو تو بدنش به صورت ماهیچه و دنبه ذخیره میکنه بعد شما میری راحت اون گوشت را میخوری و جذبش برات راحت تره درصورتی که با یک مقایسه ساده دستگاه گوارش انسان با گیاهخواران و گوشت خوارا متوجه میشی انسان گوشت خوار نیست در صورتی که میان با اطلاعات غلط میگن نه شما فقط شمایل روده و میزان اسید معده و بزاق و نوع دندانو مقایسه کن  . و اگر از نظر ماهیچه سازی و ... باشه از بوفالو و گاو و ... گنده تر داریم که تمام پروتئینشو از گیاه میگیره . و فقط کسایی یدفه وزن کم میکنن که خام خواری یا میوه خواری کنن من الان 8 کیلو اضافه وزن دارم رژیم گرفتم . و ماهم تخم مرغو حذف نکردیم بخاطر بحث ویتامین ب 12 و ماهانه ویتامین دی را مبخوریم و کلا ما ایرانی ها کمبود ویتامین دی داریم . از گیاهخوارای معروف ابوعلی سینا و آلبرت انیشتین و .... ببخشید طولانی و درهم گفتم 😁

اگر اصفهان هستید تا آدرس بدم بخرید این پنیر پیتزا هست فقط رنده شده نیست زودتر بزار بیرون با چاقو تیکه کن بریز رو غذا 

اینم پنیر پیتزا ورقه ای هست برای روی ساندویچ و ...

عزیزم برای صبحونه جایگزین پیدا کردن سخته شما چی میخوردید؟

عزیزم این پنیر توفو هست که از سویا درست شده 

اینم پنیر صبحانه هست از نشاسته درست شده و مثل پنیر خامه ای میمونه این 

پنیر توفو مثل پنیرای معمولی هست